Dandara: Trials of Fear Edition, Epic Store'da ücretsiz

Dandara: Trials of Fear Edition, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 28.01.2021 - 18:26
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da platform oyunu Dandara: Trials of Fear Edition ücretsiz oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. Long Hat House tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından yayınlanan iki boyutlu metroidvania platform oyunu Dandara: Trials of Fear Edition, 28 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında Epic Store'da ücretsiz olarak dağıtılacak. 4 Şubat Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.

Ayrıca önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Stratejinin, sıra temelli savaşın ve rogue benzeri unsurların zorlayıcı bir karışımı olan For The King, 4-11 Şubat tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyunda tek oyuncu, yerel veya çevrimiçi eşli seçeneklerle Fahrul'u keşfedeceksiniz.

Dandara: Trials of Fear Edition, Epic Store'da ücretsiz

Epic Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Baskı altındaki halkın unutulmanın eşiğinde olduğu tuhaf bir evrende, Dandara dünyayı yeniden şekillendirmek için uyandı. Mistik yaratıklar ve sınırsız keşifle dolu benzersiz bir 2D metroidvania platform oyununa hoş geldin.

Dandara: Trials of Fear Edition

Tuz dünyası çökmenin eşiğinde. Bir zamanlar özgür ruhlar olan halkı, şimdi baskı altında ve ayrımcılığa maruz kalıyor. Fakat her şey bitmiş değil, bu korku atmosferinden umut ışığı bir kahraman yükseliyor. Adı Dandara. Zeminler, duvarlar ve tavanlar arasında zıplarken yer çekimine meydan okuyun. Tuz dünyasının ve onun birbirinden farklı karakterlerinin saklı gizemlerini ve karanlık sırlarını keşfedin. Dandara'yı baskıcı düşmanlara karşı dövüşme ve hayatta kalma konusunda güçlendirin. Yönünü kaybetmiş bu dünyaya özgürlük ve denge getirmek için Dandara'yı uyandırın.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 09:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2021 11:45
Bi dahaki haftayada süper mario oyunu verecekmiş ücretsiz :)
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2021 17:03
PC'ye çıksa da vermese de olur. Mario'dan kaliteli oyun zor bulursun bu dünyada.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 19:13
adam gibi oyunlar ver epic bu ne boyle
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 22:00
Ne bekliyon rdr2 mi
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 21:37
her hafta aaa oyun mu verecek adamlar vicdansız
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×