Dante's Inferno'dan ilk detaylar

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Dante's Inferno'dan ilk detaylar

Merlin'in Kazanı

       Dead Space gibi muhteşem bir oyun yaparak tüm dikkatleri üzerlerinde toplayan EA Redwood Shores firmasının geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni oyunu "Dante's Inferno'ya" ait ilk detaylar PSM3 dergisinde yayımlandı. İlk olarak, oyunun Dead Space ve God of War karışımı bir yapısı olacağı belirtilmiş. Kontrol yapısı ve oyun mekaniğinin de GOW ile aynı olacağı söyleniyor; düşmanları öldürerek onlardan sağlık ve sihirli küreler (magic orbs) gibi şeyler alınabileceği, ayrıca "quick time events (doğru zamanda doğru tuşa basmak)" tarzında dövüşlerinde olacağı belirtilmiş. Bunun dışında, Dead Space'de olduğu gibi sinematik bir görünüm ile devasa yaratıklarında çıkacağı söyleniyor. Açıkçası "Dante's Inferno" ile birçok yaratıkla, karanlık ortamlara, dipsiz çukurlara, (kısacası cehenneme) gideceğiz. Yapımcı ekip, oyunun hangi platformlara çıkarılacağını belirtmese de, dergi oyunun PS3 sürümünü onaylıyor; ama firmanın multiplatform çalıştığını düşündüğümüzde, oyunun Xbox360 ve PC gibi diğer platformlar için de yapılacağını düşünmememiz için hiçbir neden yok.

KAYNAK
Dante's Inferno'dan ilk detaylar
shacknews.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 00:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dante's Inferno'dan ilk detaylar

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×