Dark Souls Remastered PS4 Pro'da hangi çözünürlükte çalışacak?

Dark Souls Remastered PS4 Pro'da hangi çözünürlükte çalışacak?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 2.05.2018 - 16:46
Dark Souls Remastered ile ilgili yeni detaylar paylaşıldı

FromSoftware'in sevilen oyunu Dark Souls Remastered, 25 Mayısta, Pc PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Karanlık ve zorlu oynanış dinamiği ile kendine sadık bir hayran kitlesi yaratan Dark Souls'un yenilenmiş sürümünün, Nintendo Switch çıkış tarihi ise önümüzdeki yaz aylarına ertelenmişti.

Dark Souls Remastered'ın çıkış tarihi, Switch için ertelendi

Dark Souls Remastered PS4'te 3200x1800 çözünürlükte çalışacak

Dark Souls Remastered'ın çıkışına az bir süre kala, oyunla ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Ayın konusunu Dark Souls Remastered'a ayıran Edge adlı dergide paylaşılan bilgilere göre, oyunun PlayStation 4 Pro sürümünün, 3200x1800 çözünürlükte ve 60 fps sabit olarak çalışacağı belirtilmiş. Oyunun Xbox One X sürümünün ise, hangi çözünürlükte ve fps oranı ile çalışacağı henüz bilinmiyor.
Dark Souls Remastered'da HDR desteği olmayacak. Ancak oyunda, iyi bir doku filtresi bulunacak. Bandai Namco yapımcısı Atsuo Yoshimura; son donanımları kullanarak, orijinal oyunun yarattığı atmosferi ve oyun hissini yeniden yaratmanın tek hedefleri olduğunu belirtti. Oyunun HDR kullanmasına odaklanmak yerine, istedikleri şeyi gerçekleştirmek için oyunun kendi görsellerini geliştirmeyi tercih ettiklerini açıkladı.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 22:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 16:59
Çok güzel.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×