David Cage: "Kimse neyin oyun olduğuna karar veremez"

Mert Günhan
Mert Günhan 9.10.2013 - 10:35
Beyond oyun basınını ikiye böldü
Beyond: Two Souls, dün piyasaya çıktı ve çıkar çıkmaz oyun endüstrisini ikiye böldü. Örnek vermek gerekirse, EDGE oyuna 50 verirken, Gamespot 90 verdi ve bunun gibi örnekler gittikçe artıyor. Konuyla ilgili VG247 ile konuşan David Cage, kimsenin neyin oyun olup neyin oyun olmayacağına karar veremeyeceğini açıkladı.

Cage'in Beyond'un puanlarına yorumu şu şekilde:

"Bazı insanlar oyunlar konusunda çok tutucu olabiliyor ve bu sinir bozucu. Oyun sektöründe çoğu insan, video oyunlarının 30 yıl önceki gibi fakat daha fazla poligonla yapılmasını istiyor. Kimse neyin video oyunu sayılıp neyin video oyunu sayılmayacağı konusunda karar mekanizması değil. Bir video oyunu, pek çok şey olabilir. Angry Birds bir oyun, Call of Duty bir oyun, WoW bir oyun, Gone Home bir oyun, kimse neyin oyun olup neyin oyun olmadığını yargılamamalı. Hayır, bu kavramı açıp farklı fikirleri olanları içeri almanın zamanı geldi."

David Cage: "Kimse neyin oyun olduğuna karar veremez"
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 22:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
David Cage: "Kimse neyin oyun olduğuna karar veremez"

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×