DC Universe Online: Area 51

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 23.12.2010 - 09:36
Alarmlar hakkında ayrıntılı bilgi
2011’in ilk aylarında PlayStation 3 ve PC platformlarında piyasaya çıkacak olan DC Universe Online için Playstation.blog’da yeni bir video yayınlandı. DC Universe Online’ın oyun direktörü Chris Cao bu videoda oyun içindeki alarm sistemini açıklıyor. Süper kahramanlar olarak insanlığın yardımına koşacağımız oyunda “Alerts” adı verilen özgün bir göreve çağrı sistemi mevcut. Yüksek tempolu, çabukluk gerektiren bu alarm aksiyonlarının oyun severlere sunulan ilk örneği Area 51’de geçiyor. Area 51’e inip Kriptonit çalmaya çalışan uzaylılara karşı verilen mücadele oldukça heyecanlı görünüyor. Bu aksiyon dolu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 22:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
DC Universe Online: Area 51

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×