Dead Meets Lead'e yeni video

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.05.2011 - 11:33
Bu adayı çok seveceksiniz
Keldyn Interactive'in geliştirdiği ve raflara yeni gelen oyunu Dead Meets Lead için bir video yayımlandı.

Bu sıralar epey revaçta olan zombi katliamına yeni bir soluk getiren DML, yine de detay olarak diğer oyunlardan farklı. Nitekim bu oyun 18. yy'da geçiyor. El Mirandı adasındaki mistik bir vebadan etkilenen ada halkını kurtarmak sizin ellerinizde.

Görüntülere bakacak olursak epey stres atmalık bir oyun gibi duruyor. Hele ki arkada çalan müzik tarzı bir müzik eşliğinde gaza gelince.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Meets Lead'e yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×