Dead or Alive 5 Ultimate doğrulandı

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 8.05.2013 - 09:33
Ölü veya diri bu oyunu oynayacaksınız
Geçtiğimiz ay dedikoduları çıkan Dead or Alive 5'in yeni versiyonu, Japon oyun dergisi Famitsu'nun bu ayki sayısında doğrulandı.

Belirtilene göre yeni versiyon Dead or Alive 5 Ultimate adını taşıyacak.

Dead or Alive 5 Ultimate doğrulandı
Oyunun yeniden satışa sunulacak olan versiyonunda ekstra karakterler bulunacak. Ayrıca oyunun hangi platformlara sunulacağıyla ilgili de herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Dead or Alive 5, Eylül 2012'de PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştü. Bir diğer genişletilmiş versiyon Dead or Alive 5+ ise geçtiğimiz Mart ayında PS Vita için satışa çıkmıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 02:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead or Alive 5 Ultimate doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×