Dead Space 2 daha akıllı, daha duygu dolu

Burçin Aygün
Burçin Aygün 8.12.2010 - 09:29
Isaac akıllanıyor
Dead Space 2'nin gelmesine sayılı zaman kala haberler art arda gelmeye devam ediyor. Visceral Games'den gelen detaylara göre ilk oyunda her emri dinleyen, oradan oraya koşuşturan bir karakter olan Isaac, yeni oyunda her şeyiyle değişime uğruyor. Sadece bir sese sahip olmak dışında, kendi kararlarını veren, endişeleri olan, cevapları arayan bir karakter haline dönüşüyor. Kısacı artık oyunun ana karakteri, ipleri elinde tutan birine dönüşüyor ve bize yeni bir oyun deneyimi sunuyor.

Dead Space 2 daha akıllı, daha duygu dolu
Dead Space 2, 28 Ocak 2011 tarihinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için çıkıyor.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 21:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dead Space 2 daha akıllı, daha duygu dolu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×