Deadpool 3 çekimleri büyük ihtimalle seneye başlayacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.08.2021 - 15:59
Ünlü oyuncu Ryan Reynolds katıldığı bir söyleşide Deadpool 3 filminin çekimlerinin büyük ihtimalle seneye başlayacağını belirtti.

Ryan Reynolds merakla beklenen Deadpool 3 filmi ile ilgili yeni açıklamalara imza attı. Daha önce X-Men filmlerinde olduğu gibi Fox stüdyolarından çıkan Deadpool filmleri bildiğiniz gibi Disney'in 20th Century Fox firmasını satın alması ile birlikte tamamen Marvel'a geçmiş oldu.

Marvel Sinematik Evreni Faz 4 ile birlikte bu geçişin bazı örnekleri ile karşılaşacağız fakat asıl birleşme Faz 5 ve sonrasında olacak diyebiliriz. Şu sıralar bunun planlarını devam ettiren Marvel, bazı karakterlerin ve onları canlandıran oyuncuların MCU'ya dahil edileceğini açıklamıştı. Bu karakterlerin başında ise tabi ki Deadpool ve onu canlandıran Ryan Reynolds geliyor. Peki Marvel tarafından çekilecek olan Deadpool 3 filmi ne alemde?

Deadpool 3 çekimleri büyük ihtimalle seneye başlayacak

Deadpool 3 çekimleri büyük ihtimalle seneye başlayacak

İşte bu konuda firma resmi bir açıklama yapmasa da filmin çekileceğine kesin gözle bakılıyor diyebiliriz. Nitekim karakteri canlandıran Ryan Reynolds zaman zaman konu ile ilgili bazı açıklamalarda bulunuyor. Bunun en büyük sebebi ise oyuncuya sürekli bu sorunun soruluyor olması. İşte katıldığı bir söyleşide benzer bir soru ile karşılaşan ünlü oyuncu Deadpool 3 filminin büyük ihtimalle önümüzdeki yıl çekileceğini dile getirmiş.

Şu sıralar gündemde olan Free Guy filmi için bir söyleşiye katılan Reynolds, Deadpool 3 ile ilgili bir yüzde vermiş ve şu açıklamalara imza atmış; "Yüzde şansı? Bilmiyorum. Buna bir yüzde veremedim. Belki 50/50 olduğunu söyleyebilirim? Film üzerinde gerçekten aktif olarak çalışıyoruz ve oldukça iyi bir şekilde ilerlediğini söyleyebilirim. Hangi ay mı? Gelecek yıl Ağustos olabilir. Muhtemelen %70 oranında öyle olabileceğini söyleyebilirim."

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 7.08.2021 17:32
Pika pi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 16:08
2. film o kadar kötüydü ki yarım bırakmak zorunda kaldım.
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2021 02:04
Daha kafa olmasını beklerdim, yaşlı işi sıkıcıydı.
Alpertekmeci
Alpertekmeci 6.08.2021 20:34
You're so dark. Are you sure you're not from the DC Universe?
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 17:46
Eglenceliydi ya 2. film ben cok eglenmistim.
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 17:11
Şahsen gayet güzeldi. Bir DP filminden beklentimi karşıladı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deadpool 3 çekimleri büyük ihtimalle seneye başlayacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×