Deadpool bir kez daha Steam'den kaldırılıyor

Deadpool bir kez daha Steam'den kaldırılıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 14.11.2017 - 10:26
Tekrar ne zaman geri gelir belli değil.

Deadpool, diğer süper kahramanların arasında her zaman en absürd kişiliğe sahip olan kahraman olarak tarihte yerini alacak. Oldukça eğlenceli replikleri ve izleyici ile esprili bir bağ kurmasının yanında karakterin bir de oyunu bulunuyor. High Moon Studios tarafından geliştirilen Deadpool oyunu, daha öncesinde Steam'den kaldırılmıştı. Ancak filmi ile tekrar gündeme gelen karakter, lisansı yenilenerek geri dönmüştü. Şimdi ise Deadpool oyunu bir kez daha Steam'den kaldırılıyor. Muhtemelen oyun lisans sorunu yüzünden bir kez daha Steam'den kaldırılıyor. Diğer bir yandan oyunu satın almak isterseniz şu anda yüzde 75 indirimde olduğunu hatırlatalım.

Deadpool yeniden Steam'den kaldırılacak

PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarında da bulunan oyun, kısmen olumlu eleştiriler almayı başarmıştı. İlk filmi ile seyircileri oldukça fazla kendine bağlayan Deadpool'un ikinci filmi bakalım aynı başarıyı yakalayacak mı? Diğer süper kahraman filmlerine göre büyük yaşlı izleyici kitlesine hitap eden Deadpool'da, Josh Brolin'i Cable rolü ile göreceğiz. Ayrıca ilk filmde de yer alan ve Brianna Hildebrand'ın canlandırdığı Negasonic Teenage Wathead, Stefan Kapicic'in canlandırdığı Colossus ve Karan Soni'nin canlandırdığı taksici dostumuz Dopinder da 2. filmde yer alacak. Deadpool 2, 2018 yılında gösterime girecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 01:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×