Death Stranding Cyberpunk 2077 için özel bir güncelleme aldı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 17.12.2020 - 13:59
Death Stranding PC platformuna özel bir güncelleme ile birlikte Cyberpunk 2077 görevleri ve hatta Norman Reedus -Sam- için siber donanımlar alıyor.

Bugün Kojima Productions oyunu olan Death Stranding ve CD Projekt RED oyunu olan Cyberpunk 2077 işbirliği duyurusu yapıldı. Death Stranding PC sürümüne özel gelen bir güncelleme ile Norman Reedus'un baş karakterini canlandırdığı oyuna yeni görevler ve içerikler eklendi. Bu içerikler ve görevlerin tamamı Cyberpunk 2077 ile doğrudan ilgili.

Death Stranding yeni güncelleme ile Cyberpunk 2077 görevleri alıyor

Yeni Death Stranding güncellemesi Cyberpunk 2077 içeriklerini oyuna taşıyor ancak yalnızca PC platformuna özel olarak yayınlanacak. Oyunun ana karakteri, Norman Reedus'un canlandırığı Sam yeni siber donanımlarını ve Johnny Silverhand'in güneş gözlüğünü takabilir. İşte oyunda kilidini açabileceğiniz bazı estetik ve ekipmanlar:

- Cyberpunk 2077 temalı zıplama gücü artırılmış motor
- Johnny Silverhand'in robotik gümüş kolu "Silver Hand"
- SAMURAI sembolü ve Atlas Trauma Takımı aracı da dahil yeni hologramlar
- Johnny Silverhand'in güneş gözlüğünü de içeren birkaç kozmetik eşya

Bütün bunların yanı sıra Death Stranding Cyberpunk 2077 işbirliği oyuna yeni bir mekanik de ekliyor. Sam Bridges artık düşman makinelerini etkisiz hale getirmek için onları hackleyebilecek. Bu hack işlemleri birçok düşmana sersemletme, durdurma gibi etkiler verebilecek ve bunun yanı sıra kamyonlar dahi hacklenebilecek.

Death Stranding Cyberpunk 2077 için özel bir güncelleme aldı

Aynı zamanda Death Stranding dudak uçuklatan fiyatıyla PC için Steam mağazasında %50 indirime girmiş durumda. İndirimli haliyle dahi 200 TL bandında gezen oyun için gelen bu güncelleme ile Cyberpunk 2077 içeriklerini Death Stranding'de bulabileceksiniz. Kojima ve CD Projekt RED işbirliği oyunun pazarlanması ve Death Stranding'in görünürlüğü açısından oldukça faydalı olacak gibi görünüyor.

Bu işbirliğinin resmi duyurusunun ilk paragrafı şöyle:

"Bölünmüşleri birleştirme zamanı - bir kez daha! Bir süredir bir şeyleri sessiz tutuyoruz, ancak bugün nihayet her şeyi açığa çıkarabiliriz! CD PROJEKT RED’in Cyberpunk 2077 işbirliğiyle inanılmaz heyecan verici bir DEATH STRANDING güncellemesini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, beklemediğiniz bir kesişim, değil mi? Size daha fazlasını anlatalım!"

Burada çok ilginç bir dokunuş daha var. Death Stranding'in dünyasında ve hikayesinde olayımız eyaletlerinin birbiriyle bağını koparttığı bir Amerika'yı yeniden birbirine bağlamak. Cyberpunk 2077'de ise diğer eyaletlerden izole bir Night City'de hayatta kalmak. Farklı perspektiflerden bakarak ikisinin de ortak noktalarını yakalamak mümkün. İkisi de önce yıkılmış, sonra yeniden kurulmuş bir Amerika'da geçiyor. Peki sizler bu yeni güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2020 18:48
Şu oyuna ne derseniz diyin optimizasyon konusunda arşa çıkmıştır o hayvani grafiklere rağmen kıçı kırık 1050 kartımla oynayabilmiştim hemde high ayarlarda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2020 18:28
Şimdi tam oldu armut piş ağzıma düş
İki rezil oyun başbaşa
Lan olum gidin şu silent hill'i yapın
Yapamıyosanız remake'lerini çıkarın
Oyun satıcam diye ergen ergen oyunlar çıkarmayın
Korkmayın satarsınız yeni nesil almaz diye korkuyo herifler az satar diye bırakın onları bizler alırız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.12.2020 15:02
Hideo adam etse cyberpunku optimizasyon olarak izin verseler keşke
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.12.2020 15:11
Cyberpunk içinde Norman Reedusun yüz parametreleri gelse Norman Reedus olarak oynasak çok güzel olurdu.
Bilgekhan
Bilgekhan 18.12.2020 14:23
Büyük ihtimal gelebilir benzeri bir dlc. Hideo Kojima Easter Egg'i vardı Cyberpunk'ta. Geliştiriciler kendi aralarında görüşüp anlaşmış zaten belli ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
taylanz
taylanz 17.12.2020 15:15
MGSV'i 90tl'ye almıştım bu oyun indirimli 200tl. ben nerelere gidiyim ağbi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding Cyberpunk 2077 için özel bir güncelleme aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×