Dell'den sinema tutkunlarına özel 3 teknoloji

Dell'den sinema tutkunlarına özel 3 teknoloji

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.01.2018 - 10:01
Dell, sinema tutkunları için geliştirdiği 3 özel teknoloji ile bilgisayardan film izleme deneyimini en üt seviyeye çıkarıyor.

Dell, sinema tutkunları için geliştirdiği 3 teknolojiyle bilgisayarda film izleme zevkini farklı bir boyuta taşıyor. Dell’in tanıttığı son model PC’lerinde yer alan, görüntü ve ses konusunda yüksek performans sağlayan CinemaColor ve CinemaSound teknolojileri, kesintisiz bir yayın sunarak sinema deneyimini en üst seviyeye çıkaran CinemaStream ile birleşerek film izlemeyi tam bir görsel şölene dönüştürüyor.

Gerçeğe daha yakın bir sinema deneyimi

Dell Cinema adı altında duyurulan yenilikler arasında yer alan CinemaColor teknolojisi, canlı ve dinamik görüntü sağlayan yazılımı ile gerçeğe daha yakın bir sinema deneyimi sunuyor. Yüksek Dinamik Aralık (HDR) içeriğini ilk defa PC’lere getiren bu teknoloji sayesinde siyahlar daha siyah, beyazlar daha beyaz gözükecek.

Sinema atmosferini yanı başınızda hissedin

Dell’in bir başka teknolojisi olan CinemaSound ise sinemada duyduğumuz sesleri bilgisayarlara getiriyor. WavesMaxx Audio teknolojisine sahip bilgisayarlar daha yüksek ve temiz bir ses deneyiminin yanı sıra artırılmış bassla sinema atmosferini kullanıcılara getiriyor. Sinema keyfinin yanı sıra oyun atmosferini de birebir yansıtan teknoloji, müzik dinlerken de en ince sesleri duymanızı sağlıyor.

Video izlerken donmaya son

CinemaStream ise video izlerken birçoğumuz için büyük bir sorun olan yükleme sorununu ortadan kaldırıyor. SmartByte ve Killer Wireless yazılımlarını kullanan CinemaStream, internet kullanımını optimize ederek videoların akıcı bir şekilde oynatılmasını sağlıyor. 

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 18:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×