Demon's Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 7.11.2020 - 19:25
SIE Japan Studio ile Bluepoint Games tarafından geliştirilen Demon's Souls Remake için 12 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

SIE Japan Studio ile Bluepoint Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak Demon's Souls Remake için 12 dakika uzunluğunda State of Play oynanış videosu yayınlandı. Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios'un kreatif direktörü Gavin Moore tarafından anlatılan oynanış videosu, oyunun dünyasına derin bir bakış atıyor. Dinamik 4K çözünürlükte ve 60 FPS kare hızında performans modunda çalışırken kaydedilmiş videoda, isteğe bağlı doğal 4K çözünürlük ve 30 FPS kare hızıda seçilebilecek.


Demon's Souls Remake, PlayStation 5 için Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore'de 12 Kasım'da, dünyanın genelinde ise 19 Kasım'da piyasaya çıkacak. Oyunun Standart sürümünü 619,00 TL, Deluxe sürümünü ise 779,00 TL fiyat etiketiyle PlayStation Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Demon's Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

Demon's Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

PlayStation Studios ve Bluepoint Games'ten, bir PlayStation klasiği olan Demon's Souls'un yeniden yapımı geliyor. Tepeden tırnağa yenilenen ve ustalıkla geliştirilen bu yeniden yapım, sisin kapladığı karanlık ve fantastik bir diyarı günümüzün oyuncu nesliyle tanıştırıyor. Bu dünyanın zorluk ve çileleriyle yüzleşmiş olanlar, baş döndüren görsel kalite ve inanılmaz performansla bir kez daha karanlığa meydan okuyacak.

Boletarya'nın 12. kralı olan Kral Allant, güce duyduğu açlıkla kadim ruh sanatlarına başvurdu ve zamanın başlangıcından beridir var olan bir iblisi, yani Kadim Varlık'ı uyandırdı. Kadim Varlık'ın çağrılmasıyla birlikte solgun bir sis, diyarı pençesine aldı ve kâbuslardan fırlamış, insan ruhuna susamış yaratıkları serbest bıraktı. Ruhlarından yoksun bırakılanlar akıllarını yitirdi. İçlerinde kalan tek dürtüyse, aklı başında olanlara karşı duydukları dizginsiz bir saldırı arzusuydu.

Son olarak oyunun yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 02:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2020 19:49
Ps3 ile ps5 arasın da bir nesil olmasına rahmen fazla bir şey yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2020 03:23
Haydi ekonomimiz kötü gidiyor dolar yükseliyor battık diyen ama 8000tl lik ps5 i ön sipariş ile almalara doyamayan aziz türk insanı bu oyuna da 619 tl verirsin artık.
curse
curse 10.11.2020 00:29
kaç tane geldide tükendi.ayrıca yukarıda arkadaşlar iyimser söylediler.3 5 bin kişi alıyor çıkar çıkmaz diye ekonomi iyi değil.şahsi fikrim önsipariş yapanlar yakında bir çok sitede 2 3 bin tl katarak satışa çıkarırlar.ve kadıköyde satarlar.çok az kısmı oyunculara gitmiştir.çoğu çakal toptancı ve esnaf tarafından alındı.
MK Okuru
MK Okuru 9.11.2020 08:48
kardesim 80 milyonluk ulke 100 bin kisi PS4 aldi diye 50-60 milyon insanin fakirligini yok sayamazsin.
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2020 16:43
Ön siparişin hemen tükeneceği belliydi her zaman böyle olmuştur sınırlı sayıda gelir zaten türkiye ye. ayrıca parası olan var olmayan var.zannettiğin gibi türkiyede konsol satışları avrupadaki ülkeler kadar değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.11.2020 23:12
Kardeşim bir oyunu kaç kişi yapıyor bilmiyorsun bari konuşma.
En kotu film çekimleri bile milyon dolardan başlarken sen bunu oyun dünyasındaki fiyatını sen düşün.
Her karekter ayrı sahne ayrı hikaye ayrı ortam bunların hazırlanması kolay mı sanıyorsun.
Adam bir karekteri yaratmak için 3 ay uğraşyr
Kalan Karakter : 300 Gönder
Demon's Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×