DESTINY 2 - Oyunun Betasına Daldık

DESTINY 2 - Oyunun Betasına Daldık

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.07.2017 - 17:02
Ağustos ayında PC betası da gerçekleşecek olan Destiny 2'nin PS4 betasına girdik.
Bungie tarafından geliştirilen Destiny, özellikle Taken King sonrası kendini toparlamış ve çıkış döneminde gelen eleştiriler doğrultusunda eksiklerini gidermişti. Arkasından uzun süre dedikoduları gelen Destiny 2 ise kısa bir süre sonra resmiyet kazanmış ve duyurusu ile birlikte oyunun beta dönemi de belli olmuştu.

İşte konsolların yanı sıra bu sefer PC platformuna da gelecek olan Destiny 2'nin kapalı betası başladı. Biz de Playstation 4 sürümü için başlayan bu betaya girerek oyunun genel özelliklerine göz attık! Peki Destiny 2'de ilk oyuna göre neler değişmiş, oynanışta ne gibi yenilikler var? Hep birlikte göz atıyoruz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 03:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Phoenixboy
Phoenixboy 20.07.2017 09:55
Destiny ilk piyasaya çıktığında alanlardayım. Fps ve rpg'yi bir arada sunmaları çok güzel olmuştu fakat hikaye bakımında.."bitti mi??" diye hayal kırıklığına uğrattı beni ben iki expansion'ı yine alanlardanım..da yan altı üstü bir iki strike koymuşlar ve bunun pahalı ücret koyuyorlardı. Bunlar beni oyundan soğuttu. Özellikle Final fantasy 14 gibi oyunlar oynuyosanız onların expansion dedikleri ek paketin tam bir oyun olduğunu görürsünüz..Tabi bunlar dışında tüm ek paketlele birlikte oyunu 89 tl bile sattıkları oldu psn'de..düşünün her ek paket için 60 tl koyan biri olarak konuşuyorum..Oyun güzel olmasına rağmen bir oyuncu için para tuzağı gelmeye başladı ve zaten beni oyundan soğuttu. Destiny 2 adında tam oyun çıkarıpta bunu ek paket yapmamaları zaten Bungle'nin bu felsefeyi devam ettireceğini gösteriyor. Gördüğüm karadıyla Destiny 1 ve 2 arasında grafik nede oynanabilirlik açısında o kadar da bir fark yok...bir de oyunda bir önceki oyunda aldığınız her şey heba oluyor değil mi? Destiny oyun açısından güzel olabilir ama kişisel fikrim..oyun az içeriği çok paraya veren bir oyun yani para tuzaağı :v
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 23:25
Neyin hikayesinden bahsediyorsun vur git ilerle başka birşey yoktu ilk oyunda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 04:03
Bir instance a 4-5 kişiden fazla girilebiliyor mu yani?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Obolulu
Obolulu 19.07.2017 21:30
çok benziyor . destiny 2' yi sevmeyenlerin oynamayacağı , ama doyamamış olanlar eğlenceli , dev bir expansion gibi duruyor.
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2017 03:02
Evet çok benziyor aslında fps den spor simulasyonuna dönmesi gerekiyordu dimi. Yaw arkadaş tabiki benzeyecek. Başka oyunun 2 si çıkınca yeni oyun oluyor. Destiny çıkınca dkc öylemi. Olun allah aşkına gidin mario oynayın destiny bize kalsın lütfen.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×