Destiny 2 Xur nerede ve ne satıyor?

Destiny 2 Xur nerede ve ne satıyor?

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 15.09.2017 - 15:36
Xur, Destiny 2'ye hoş geldin

Geçtiğimiz hafta oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yapan ve ilk oyunun hayranlarının da yorumlarına bakılırsa hayli memnun kaldığı Destiny 2, geçtiğimiz günlerde ilk Raid'inin de kapılarını açmış, oyunu hızlı bir şekilde tüketen oyuncuları sevindirmeyi başarmıştı. Tabii ki millet Raid ile uğraşa dursun, ilk oyunda bizleri Exotic ekipmana boğan Xur amcamız Destiny 2'ye de teşrif etti ve yanında bizlere tam 4 adet Exotic ekipman getirdi.

Exotic ekipmanların içerisinde en çok dikkat çekeni ise şüphesiz Merciless isimli Exotic Fusion Rifle, Conserve Momentum özelliği sayesinde, ateş ettiğiniz düşman ölmez ise eğer, bir sonraki saldırı hasarını artıran Merciless, özellikle raid'lerde ciddi şekilde işe yarayacak bir silah gibi gözüküyor. Xur ayrıca bu hafta Hunter, Warlock ve Titan'lar için de birer adet Exotic zırh satıyor. Xur'da satılan tüm ekipmanlar ise şöyle :

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 15:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 06:18
bu ekipmanlar karşısında ben Xur'rendered
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2017 00:53
Kill aldiktan hemen sonra reload yaparsaniz hasari artar diyor orda,biraz duzgun cevirin ayrica diger ozellikte her oldurmeyen vurus silahin hizini arttirir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×