Destiny'nin son raid'i Crota's End'i tek başına bitirdi!

Emre Günen
Emre Günen 19.12.2014 - 12:22
İleri oyunculuk dersi verilir.
Hemen her MMO yapımında uzmanlaşan oyuncuların ve onların hayranlık uyandırıcı videolarına denk geliriz. Oyunun en büyük ve en zorlu zindanını tek başına bitiren oyuncuların videolarının yayımlanması da alıştığımız bir durum.

Ancak bu tip videolar, oyunun piyasaya sürülmesinden birkaç ay sonra ortaya çıkar. Genellikle oyunun suyu çıkana kadar denendikten, tüm zırhların en güçlülerini elde ettikten ve yenilmez derecede güçlü olduktan sonra, o zindan tek başına bitirilebilir.

Destiny'nin yeni DLC paketi The Dark Below ile gelen Crota's End raid'ini ise tek başına bitiren oyuncu bu konuda yeni bir rekor elde etti. Daha raid ortaya çıkalı bir ay bile olmamışken, haritada tek başına cirit atan ve son boss'u kolayca alt eden 'sc Slayerage', bu başarısını kanıtlamak için bir de video yayımladı.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2021 23:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
Destiny'nin son raid'i Crota's End'i tek başına bitirdi!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×