Detroit: Become Human'da Türkçe dil desteği yer alacak mı?

Detroit: Become Human'da Türkçe dil desteği yer alacak mı?

Furkan Güler
Furkan Güler 2.03.2018 - 13:38
Türkçe dil desteği ile ilgili resmi açıklama geldi

PlayStation 4 oyuncularının heyecanla beklediği oyun Detroit: Become Human'ın Türkçe dil desteğine sahip olup olmayacağı açıklandı. Sony Türkiye'nin paylaştığı bilgiye göre beklenen oyun, Türkçe dil desteğine sahip bir şekilde ülkemizin oyuncularına sunulacak. God of War ile birlikte Detroit: Become Human'ı da Türkçe olarak getiren Sony Türkiye, bu hamlesi ile birlikte oyuncuları oldukça mutlu etti diyebiliriz. Diğer oyunların aksine daha çok senaryo üzerine kurulu olan Detroit: Become Human, Türkçe olması ile birlikte yabancı dil seviyesi yeterli olmayan oyunculara da hitap edecektir.

Detroit: Become Human'ın Türkçe altyazı desteği ile gelecek

25 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun, bu senenin en iyi hikaye anlatımına sahip oyunu olabilir. Yapay zekaların insan hayatına dahil olduğu bir evrenin kapılarını bizlere aralayan Detroit: Become Human'da, senaryoda yaptığı seçimler oyunun gidişatını büyük oranda etkiliyor.

30 milyon dolarlık bir bütçe ile geliştirilerek Hollywood filmlerini kıskandıran yapım, PlayStation 4'ün satış oranlarını da büyük ölçüde yükseltecektir. Beyond Two Souls'tan sonra olumsuz eleştirilere maruz kalan Quantic Dream, umarız yeni oyununda prestijini düzeltebilir.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 01:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 12:19
oyunun pc versiyonu yayinlandi ancak en sacma dillerin dublaji var ama turkcenin sadece alt yazisi var, bu yuzden bu oyunu korsan olarak yuklemeyi dusunuyorum, benim parami haketmiyorlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2018 01:02
Olması gereken şeylere sevinir hale geldik bu konsol bu memlekette satılıyorsa oyunları da Türkçe olmak zorunda ben bir oyuna 200-300 lira veriyorum adalet mi bu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 19:35
valla bu haberi bekliyodum god of war ön siparis vermiştim bugünde bu oyuna ön siparis verdim tek my money ps4 türkiye !!! bize bunlarla gelin hacılaarr !!
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 2.03.2018 18:57
halen daha bence heavy rain e geç de olsa türk çe yama gelmeli.örenek witcher 3 bir şekilde sonradan yapıldı.kesinlikle türkçe olması gerek bir oyundu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2018 18:48
Sirf bu yuzden oyunu satin alacagim 4.05 kulanicisi oldugum halde
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×