Deus Ex: Human Revolution'a yeni video çıktı

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 19.11.2010 - 11:31
Devrim asıl şimdi başlıyor

Deus Ex: Human Revolution için yeni oynanış videosu çıktı. Deus Ex'in FPS tarihinde önemli bir yeri vardır. Hala en iyi FPS serilerinden biri olarak gösterilen Deus Ex, Human Revolution ile ilk Deus Ex'in öncesine gidiyor. Özellikle iyi bir single player deneyimi yaşatması beklenen Deus Ex: Human Revolution PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için 2011 yılının şubat ayında çıkması bekleniyor.

Not: YouTube videosudur. İzlemek için tıklayın.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex: Human Revolution'a yeni video çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×