Devil May Cry'dan 17 dakikalık video

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.08.2011 - 11:15
Yapımcıları, Dante'yi ve yeni macerasını anlatıyor.
Ninja Theory tarafından geliştirilip, Capcom tarafından dağıtımı üstlenilen ve Devil May Cry serisini yeniden başlatmak gibi bir görevi de bulunan DmC'nin 17 dakika uzunluğunda yeni bir videosu yayımlandı. Videoda oyun içi görüntülere yer verilirken, ek olarak yapımcı yorumları bulunuyor. PC, PS3 ve X360 platformları için Unreal Engine 3 ile geliştirilen oyunun önümüzdeki yıl çıkması bekleniyor. İyi seyirler.Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 16:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry'dan 17 dakikalık video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×