Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Murat Oktay
Murat Oktay 25.09.2021 - 11:41
Oyun için eşya satış sitelerinde Diablo 2 Resurrected eşyaları yaklaşık 6.500 liralık fiyatlarla satışa sunuluyor. İşin ilginç yanı satın alanlar da var.

Diablo 2 Resurrected çıkalı iki gün oldu. Yapım, Blizzard'dan hiç beklemediğimiz bir şekilde sorunlarla birlikte geldi. Yine oyunun fanatikleri oyuna girebilmek için saatlerce bilgisayar başında beklemeyi göze alıyor. Daha önce Diablo'de olduğu gibi, Diablo 2 Resurrected eşyaları da satış sitelerinde boy göstermeye başladı.

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Oyunun en önemli özelliklerinden biri olan Runeword, bazı taş ve eşyaların birleşimi ile oluşturuluyor. Bunlar içinde de en değerli olanı Enigma zırhı da yapmaya yarayan Jah Rune'u. Henüz oyunda nerede ise hiç görülmeyen bu taşı bulan Dartexx isimli G2G kullanıcısı, site üzerinden bulduğu taşı 521 Pound gibi bir fiyatla satışa çıkartmış durumda.

Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

Tabi bunun bir deneme olduğunu da söylemekte fayda var. Birkaç gün içinde birçok Jah isimli rune bulunacaktır ve fiyatı çok aşağılara düşecektir. Blizzard, Diablo 2'deki bu oyuniçi ticareti ele alabilmek için Diablo 3'te auction house adı altında bir deneme yapmıştı. Ancak başarılı olamamış ve hizmeti kapatmıştı. Diablo 2'nin tutması ve sevenleri tarafından uzun yıllardır kesintisiz olarak oynanmasının en büyük sebeplerinden biri olan bu ticaret sistemini, D2R'de engeller mi bilinmez ancak son dönemdeki, firmanın hataları göz önüne alınırsa kendi bacağına sıkıp sıkmayacağı da belli olmaz.

Yine de D2R eşyaları şu aşamada insanlara oldukça kazandıracak gibi görünüyor. Oyunu henüz edinmediyseniz, satın alıp şansınızı oyun içi ticarette deneyebilirsiniz. Kimbilir, bakarısınız Diablo 2 Resurrected eşyaları sayesinde çok paralar da kazanabilirsiniz. Ayrıca D2R hızlı seviye atlama rehberimize göz atmanızı da tavsiye ederiz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 00:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 20:39
editor var hile icin ordan bulmustur
yillar once oynarken hileyle ne zirhlar ne silahlar yapmistim bee .
full can full mana yapıştır osmana deyip her karakterler ayri ayri oyun bitirmiştim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 15:15
Diablo 2 de bile bot kaynamasına ragmen ladderın ilk gunlerinde onlarca dolardan satılıyordu runler. Bot olayı olmazsa bunda cok kazanır insanlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 14:59
Eğer item'lere talep varsa,40 euro para değil,birkaç haftada mislini kazanırız.Diablo 3'te de iyi para yaptık,akıyor maşallah dedik :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 11:33
D3 te her ay kiramı oduyordum kaldirdiklarinda mahfoldum. Nesi basarisizdi anlayamadım. Bence millet çok para kazandı işlerine gelmedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 05:44
999 stok girmiş, satamamış ki daha hiç ? Ona bakarsan 10bin dolarlık ilanlar da var, yada knightta yüzbinlerce liralık satış ilanları var. Piyasa buraya doğru gidiyor özellikle nftler ve kripto paralarla birlikte. Artık bunlar legal olma yolunda ilerliyor, ilerlemek zorunda :) Take Two buna üzüldüxD
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo 2 Resurrected eşyaları rekor fiyatlara satılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×