Diablo Immortal PC sürümü çıkış tarihi duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.04.2022 - 15:33
Uzun süredir geliştirilen ve beta süreçleri ile karşımıza çıkan Diablo Immortal PC sürümü ve çıkış tarihi geçtiğimiz dakikalarda duyuruldu.

Blizzard sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve uzun süredir geliştirme aşamasında olan Diablo Immortal çıkış tarihini duyurdu. Bu duyuru ile birlikte sürpriz bir detaya daha yer verildi. Yapılan açıklamaya göre Diablo Immortal PC sürümü de oyunu mobil platformlarda oynamak istemeyen oyuncular için sunulacak.

Diablo Immortal PC sürümü duyuruldu

Yapılan beta aşamaları ile birlikte oyuncuların kafasındaki negatif algıyı kırmayı başaran Diablo Immortal çıkış tarihi 2 Haziran olarak açıklandı. Yani beklediğimizden çok daha erken geleceğini söyleyebiliriz. Hatta daha önce oyunun çıkış tarihi bazı platformlarda Haziran sonu olarak listelenmiş ve bu konuda Blizzard firmasından bir düzeltme gelmişti. Bu düzeltmede "iOS ve iPadOS üzerinden ön kayıt yaptıran oyuncular için oyunun çıkış tarihi 30 Haziran olarak görünebilir. Diablo Immortal'ın çıkış tarihinin 30 Haziran olmadığını, bu tarihin son planlarımızı tamamlarken yalnızca bir yer tutucu görevi gördüğünü açıklamak isteriz." ifadelerine yer verilmişti.

Diablo Immortal PC sürümü ise aynı tarihte, yani 2 Haziran itibari ile açık beta olarak oyuncuların karşısına çıkacak. PC ve mobil sürüm arasında Cross Play seçeneğine de yer verilecek. Oyunun PC sürümü için beta kayıtları da başlamış durumda. Diablo Immortal PC sürümü beta aşamasına buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2022 02:35
Diablo 3'ü niye yorumlarda yerin dibine sokmuşlar anlamıyorum, bende Diablo 1 ve 2yide oynadım 3te gayet güzel bir oyun, Diablo 3'ün tek sevmediğim kısmı Act 2 onun dışında diğer bölümler gayet iyi. Ayrıca Diablo İmmortalı niye gömüyorsunuz adamlar bugüne kadar ki en büyük Diablo oyununu yaptik diyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 20:23
Sonunda yahu 2018 den beri bekliyordukk
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 17:37
niye bu diablo 3 zırvası el üstünde tutuluyor ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 10:21
pc sürümü yapmaları çok iyi olmuş mobilde rahat oynanmaz :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2022 02:06
1 i 100 2 yi 10 3 ü 1 kere bitirdim anladın sen onu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Diablo Immortal PC sürümü çıkış tarihi duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×