Dijital boyama oyunu April yakın bir zamanda piyasaya çıkacak

Dijital boyama oyunu April yakın bir zamanda piyasaya çıkacak

Nagihan Selin İnce
Nagihan Selin İnce 10.05.2018 - 20:44
April IOS'a çıkıyor

April, Mayıs ayında IOS üzerinde çıkacak.Son zamanlarda kitapçılarda, kırtasiyelerde ne çok yer kaplayan kitapların boyama kitapları olduğunu fark etmişsinizdir. Çocuklar için olanların yanında bu dönem yetişkinler için boyama kitapları da son derece popüler. Stres atmanın bir yolu olarak sayılan boyama April ile IOS'a geliyor. 

Son derece gerçekçi boyama oyunu April Mayıs bitmeden piyasaya çıkacak

April ile çocukluğunuza doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz, son derece gerçekçi renklerle klasik stil boyamaya kendinizi o kadar kaptırabilirsiniz ki saatlerinizi telefon ve tabletin başında geçirmeye başlayabilir hatta boyadığınız resimleri bastırıp duvarınızda bir yer ayırabilirsiniz. 

Pürüzsüz renklendirme özellikleri, yüksek kaliteli görünüm, kaliteli içerik ve ilerledikçe daha fazla fotoğrafın kilidini açmanızı sağlayan benzersiz bir oyun sistemine sahip April.

İşyerindeki yoğun bir günün ardından dinlenmek isterseniz, işe gidip gelirken toplu taşımada fazla zaman geçiriyorsanız veya çocuğunuzla biraz eğlenirken, April güzel bir seçim olabilir.

Eğer boyama yapmaktan keyif alan biriyseniz kesinlikle April 'a aşık olacaksınız! 24 Mayıs tarihinde Apple'da yayınlanacak olan oyunun Android'e ne zaman geleceği yakın bir zamanda duyurulacak.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 05:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×