DLSS desteği Back 4 Blood betasında performans artışı sağlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.08.2021 - 13:31
Dün akşam itibari ile başlayan Back 4 Blood beta aşamasındaki DLSS desteği oyunun performansında artış sağlıyor.

Daha önce Left 4 Dead oyunlarına imza atması sebebiyle Turtle Rock stüdyosunun yeni oyunu Back 4 Blood'ı büyük bir heyecanla beklediğimizi söyleyebiliriz. Dün akşam itibari ile nihayet beta aşamasına geçen oyun için yeni bir haber geldi ve bu betada da DLSS desteği olduğu açıklandı. NVidia tarafından yapılan açıklamaya göre DLSS desteği oyunun beta aşamasında da önemli bir performans artışı sağlıyor. Biz de beta aşamasını test etmeye başladık ve bu konudaki yorumlarımıza da hazırladığımız videoda yer vereceğiz. NVidia'nın DLSS desteği ile ilgili verdiği detaylar ise şu şekilde;

DLSS desteği Back 4 Blood betasında performans artışı sağlıyor

Turtle Rock Studios ve Warner Bros. Games, Back 4 Blood’ın 12 Ekim'deki resmi çıkış tarihinden önce açık betayı başlattı. 9 Ağustos’a kadar sürecek olan açık betaya erken erişim bugün başlıyor. 3 günlük bir aranın ardından açık beta, 12-16 Ağustos tarihleri arasında bu sefer herkese açık olarak geri dönüyor. 

DLSS desteği Back 4 Blood betasında performans artışı sağlıyor

Eleştirmenlerce beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan ve merakla beklenen kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu Back 4 Blood’un açık beta sürümü NVIDIA DLSS desteğini içeriyor. Back 4 Blood, açık beta sürümünde mükemmel performans gösteriyor. NVIDIA, oyunun 12 Ekim'deki lansmanına kadar performansı optimize etmeye devam edecek ve bu optimizasyonlar Game Ready Sürücüsü’ne aktarılacak.

DLSS destekli, GeForce RTX GPU'da oynayan Back 4 Blood oyuncuları, mükemmel bir oyun deneyimine sahip olacak. GeForce RTX oyuncuları, oyunun inanılmaz görsellerinin ve grafiklerinin keyfini en yüksek çözünürlüklerde ve ayrıntı seviyelerinde çıkartabilecek.

DLSS, kare hızlarını artırıyor ve oyunlar için keskin görüntüler oluşturuyor. Kalite ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çıktı çözünürlüğünü artırmak için performans payı sağlıyor. Şu ana kadar yaklaşık 60 oyun NVIDIA DLSS'yi destekliyor ve yakında bu sayının artırılması hedefleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.08.2021 18:30
Ulan adama her haberin altına aynı yorumu yapıyo diyodunuz adam haklı bu işin yeni nesil oyunlarla hiç bi alakası yok bu grafikler bizlere yabancı değilki 7 yıl çöpe gitti şaşırtacaktın sony şaşırtacaktın microsoft o cd'yi konsola taktıkmı şaşıracaktık
Kalan Karakter : 300 Gönder
DLSS desteği Back 4 Blood betasında performans artışı sağlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×