DMC 5 için kötü haber!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:32
DMC 5 için kötü haber!


DMC 5 için kötü haber!


Capcom'un önemli aksiyon serilerinden DMC, devam etmesi beklenen yapımlar arasında gösteriliyor. Firmanın ise, E3 fuarında iki yeni oyun duyuracağı biliniyor. Bunlardan bir tanesinin de Devil May Cry 5 olabileceği düşünülüyordu. Bu konu hakkında açıklama yapan yetkililer, duyurulacak oyunlar arasında Devil May Cry 5'in olmadığını söyledi. Böylece söylentiler de boşa çıkmış oldu.

KAYNAK
DMC 5 için kötü haber!
gamestooge.com

Yorumlar 19
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
DMC 5 için kötü haber!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×