Doktor's Curse, Rainbow Six: Siege'e geri dönüyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.10.2021 - 11:03
Rainbow Six: Siege oyuncuları bugünden itibaren sınırlı süreli korkunç bir etkinlikte canavarları avlamaya çalışmak için bir araya gelecek.

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege 4. Yıl’da gerçekleşen korkunç ve sınırlı süreli etkinlik Doktor’s Curse’ün bugünden itibaren 2 Kasım'a kadar geri döneceğini duyurdu. Bu etkinlik, Canavar Avı oyun modunu, Doc'un korkunç yaratıklarının dolaştığı Tema Parkı haritasının aynı ürkünçlükteki yenilenmiş Frankenstein versiyonunda geri getiriyor. Ama bu sefer, canavarlar canavarları avlayacak.

Doctor's Curse, Rainbow Six: Siege'e geri dönüyor

5’e 5 Canavar Avı modunun bu yeni versiyonunda, bazı Canavarlar (Lion ve Jackal) Yok Edicilerin tarafına katıldı. Balyozlular geri dönüyor; tekrar yalnızca balyozları silah olarak kullanıyorlar, üç seçenek arasından bir cihaz bulunduruyorlar ve her biri benzersiz bir operatör görünümüne bağlı şekilde geliyor: Eyenox Model III (Jackal), Heartbeat Sensor (Pulse) ve EE-ONE-D (Lion). Bu kadro diğer beş Canavar ile karşılaşacak: Lesion, Frost, Kapkan, Smoke ve Ela’nın yanı sıra Aruni ve Melusi de bu rakip kadroda. Savunan Canavarların silahları yok ama tuzakları ve bu mod için kullanabilecekleri benzersiz bir ayrıcalıkları var: Bir an için görünmez olup kaçmak için daha hızlı koşma kabiliyeti. Saldıran Canavarların hedefi tüm rakiplerini öldürmekken, savunan Canavarlar da raundu ölmeden bitirmeye çalışacaklar.

Smoke, Kapkan, Frost, Lesion, Doc, Bandit ve Ela destelerini içeren Doktor's Curse Koleksiyonu, yeni Canavarlar (Jackal, Lion, Aruni, Melusi ve Kaid) için de desteler sunarak geri döndü. Bu desteler, her biri 1680 R6 Kredisi veya koleksiyon paketleri aracılığıyla her biri 300 R6 Kredisi karşılığında satın alınabilir. Yarından 2 Kasım'a kadar giriş yapan her oyuncu Doktor’s Curse paketini ücretsiz alacak ve Ubisoft mücadelelerini tamamlayarak üç paket daha elde edebilecek.

Doktor's Curse, Rainbow Six: Siege'e geri dönüyor

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 23:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Doktor's Curse, Rainbow Six: Siege'e geri dönüyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×