Donnie Yen, John Wick 4 kadrosuna katıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.06.2021 - 16:28
Daha çok dövüş sanatları konusunda rolleri ile bildiğimiz uzak doğu kökenli ünlü oyuncu Donnie Yen, John Wick 4 kadrosuna katıldı.

Sinema seyircisinin en sevdiği aktörlerden biri olan Donnie Yen, John Wick 4 kadrosuna resmi olarak katıldı. Daha çok dövüş sanatları üzerine filmleri bilinse de birçok önemli projede yer alan Donnie Yen, filmin kadrosuna katıldığını kendi sosyal medya hesapları üzerinden de duyurdu.

Donnie Yen, John Wick 4 kadrosuna katıldı

John Wick filmlerinin yönetmenliğini yapan Chad Stahelski, John Wick 4 filminde rol alması için ikna ettiği Donnie Yen, yeni filmde yine hünerlerini döktüreceği bir rol ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yapılan açıklamaya göre aktörün canlandıracağı karakter tıpkı John Wick gibi ununu eleyip, eleğini asan ama hikaye gereği aksiyona geri dönmek zorunda kalan bir karakter olarak akrşımıza çıkacak. John Wick'in arkadaşı olduğu belirtilmiş. Tabi bir twist olmaz ise ikiliyi sırt sırta dövüşürken göreceğiz gibi duruyor.

Donnie Yen, John Wick 4 kadrosuna katıldı

Filmin yönetmeni Chad Stahelski, Deadline sitesine yaptığı açıklamada “Donnie Yen'in bu seriye katılmasından dolayı çok şanslıyız. Bu heyecan verici yeni rolde onunla çalışmayı dört gözle bekliyorum.” ifadelerinde bulunmuş. Donnie Yen ise duyuru haberini paylaştığı sosyal medya hesabından "Ben bu filmi izlemeye giderim, peki ya siz?" açıklamasını yapmış.

80 ve 90'lı yıllarda daha çok uzak doğu sinemasında boy gösteren Donnie Yen, özellikle Blade serisi, Ip Man serisi ve Rogue: A Star Wars Story gibi filmleriyle de biliniyor. Aktörün aynı zamanda Sleeping Dogs oyun uyarlamasında yer alacağını da belirtelim. John Wick 4 çekimleri bu yaz Fransa, Almanya ve Japonya gibi ülkelerde yapılacak. Dördüncü filmin ardından John Wick 5 filminin de gösterime gireceğini hatırlatalım.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 31.07.2021 13:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2021 21:13
donnie de kötü role gitmez acaba johnamı yardım edicek
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.06.2021 00:17
Donnie abim be..

Wick <3 Yen
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 18:08
Vayy vayy güzelmiş. Filmi güzeldi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2021 17:02
ozman son adam belli oldu desenize ip man öldürülcek film bitecek :DDD
Kalan Karakter : 300 Gönder
Donnie Yen, John Wick 4 kadrosuna katıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×