John Wick 5 duyuruldu

Özgür Deveci
Özgür Deveci 7.08.2020 - 16:13
Derek Kolstad tarafından kaleme alınan ve Keanu Reeves'in başrol olarak yer aldığı John Wick serisi 5. filmle birlikte yoluna devam ediyor.

Derek Kolstad tarafından kaleme alınan ve Keanu Reeves'in başrol olarak yer aldığı John Wick serisi 5. filmle yoluna devam ediyor. Filmin yapımcı şirketi Lionsgate, bugün 5. filmin duyurusunu resmi olarak yaptı. Yapılan açıklamaya göre, 4. filmin çekimleri biter bitmez 5. film için çalışmalara başlanacak.

John Wick serisi bir taraftan da televizyon dünyasına açılmaya hazırlanıyor. John Wick'in spin-off dizisi olarak izleyici ile buluşacak The Continental, önümüzdeki yıllarda Starz ekranlarında yayınlanacak.

John Wick 5 duyuruldu

John Wick 5 duyuruldu

Yakın zamanda ölen karısı tarafından kendisine verilen köpeğin öldürülmesi üzerine intikam almak isteyen emekli bir tetikçinin hikayesini konu alan John Wick serisi bugüne kadar yaklaşık olarak 600 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Dünya çapında büyük başarılı elde eden ve sinemaseverler tarafından oldukça beğenilen seri 5. filmle yoluna devam ediyor.

Lionsgate'in CEO'su John Feltheimer konuyla ilgili "John Wick 4’ün 2022 Anma Günü’nde sinemalara çıkması planlanan John Wick aksiyon serimizin sonraki iki filmi senaryo hazırlamakla meşgulüz. Keanu önümüzdeki yılın başlarında müsait olduğunda iki filmi de arka arkaya çekmeyi umuyoruz." ifadelerinde bulundu. Ancak herhangi bir çıkış tarihi verilmedi.

Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı aksiyon serisinin üçüncü filmi olan John Wick: Chapter 3 - Parabellum'da ikinci filmin sonunda ölüsüne 14 milyon dolar değer biçilen ve The High Table üyesi birini öldürdüğü için gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick'in dünyanın bütün suikastçıları peşindeyken New York'tan çıkmaya çalışması anlatılmıştı. John Wick iki sebepten dolayı kaçak: 14 milyon dolarlık açık bir kontrat yüzünden herkes peşinde ve Continental Hotel sınırları içinde Yüksek Şura üyesi ve açık kontratı açan kişiyi öldürdü. Bu koşullar altında John çoktan infaz edilmeliydi. Fakat Continental’in yöneticisi Winston ona kaçıp kaybolması için bir saat zaman verdi. Continental üyeliği kaldırıldı. Her türlü hizmeti alması yasaklandı. Diğer üyelerle iletişimi kesildi. John, New York’tan çıkmak ve hayatta kalmak için hizmet sektörünü kullanacak, bunları yaparken de dövüşüp öldürerek yoluna devam edecektir.

Son olarak John Wick 4'ün 27 Mayıs 2022 tarihinde vizyona gireceğini belirtelim.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 08:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.08.2020 01:24
Beş para etmez film serisi. Kendi de bitik biliyor da cyberpunk matrix felan eski şaşalı günlerine geri dönmek istiyor malesef o günler geride kaldı. Jude law ın ayakkabı bağcı olamayacak adamlar oyuncuyum diye geçiniyor.
MK Okuru
MK Okuru 13.08.2020 11:33
Hayatım da bu kadar boş yorum yapan birini görmedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2020 12:05
5 ne ulan? Recep İvedik 5 gibi. 1. filmi izlemiştim eh işteydi, sonrası yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 7.08.2020 18:48
2022 nedir Allasen. Bir yıl mı atar Corona?
sukru83
sukru83 7.08.2020 20:43
yapacak bir şey yok. en kötü halimiz böyle olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2020 16:42
Adamın dünyada dövmediği kimse kalmadı. Marslılarla filan kapışacak sanırım artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
John Wick 5 duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×