DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.10.2020 - 11:59
Bethesda yaptığı açıklama ile Doom Eternal oyununa hikaye görevi ekleyecek olan The Ancient Gods genişleme paketinin çıktığını duyurdu.

Doom Eternal oyununa hikaye görevi ve yenilikler ekleyecek olan The Ancient Gods 1.bölümü çıktı. Yılın en iyi aksiyon oyunlarından biri olan Doom Eternal'ın bu hikaye içeriğinde Doom Guy ile yine hızlı bir aksiyonun içerisine gireceğiz. Bethesda'nın konuyla ilgili yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm Şimdi Oynanabilir

DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm, id Software'in satış rekorları kıran ve eleştirmenlerden tam not alan oyunu DOOM Eternal'ın yeni tek oyunculu bölümü, şimdi Xbox One, PlayStation 4, PC ve Stadia'da oynanabilir.

David Levy ve Andrew Hulshult'ın bestelediği yepyeni müziklere sahip yeni, heyecanla dolu çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Khan Maykr'i yenmeyi ve diriltilen Icon of Sin'i imha etmeyi başaran DOOM Slayer'ın savaşı henüz daha yeni başlıyor. Öfkeni serbest bırak ve Maykr'ın diyarına doğru emin adımlarla ilerlerken şimdiye kadarki en büyük sınavınla yüzleş. Güçlü yeni tehditleri alt et, göklerde yeniden düzen sağla ve evreni kaosa sürükleyen yozlaşmayı açığa çıkar.

The Ancient Gods, Birinci Bölüm DOOM Eternal Deluxe Edition'a veya Birinci Yıl Bileti'ne sahip olan tüm oyuncuların erişimine açıldı. The Ancient Gods, 1. Bölüm ayrı olarak da satın alınabilir ve satın alındığında BATTLEMODE'a erişim de sağlar. Oyuncuların The Ancient Gods, 1. Bölüm'ü satın alıp oynamak için DOOM Eternal'a sahip olmaları gerekmez. Birinci Yıl Bileti 139 TL'ye satın alınabilir; The Ancient Gods 1. Bölüm ve 2. Bölüm'ü içerir

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 09:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 01:41
Etermal gerçekden keyifliydi parasını sonuna kadar hak etmişti muzikler ve çevre tasarımları olsun ama sanki bu fazla renkl vei ışıklı olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 18:59
Aman aman online olmasında ,,hikaye gibisi yok ,online isteyen gitsin fifa yada pes oynasın yada papci,,yakında god of war'ı bile online yapıcaklar
Kalan Karakter : 300 Gönder
DOOM Eternal: The Ancient Gods, 1. Bölüm çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×