Dragon Age 4 baş tasarımcısı Bioware'dan ayrıldı

Murathan Özlü
Murathan Özlü 28.11.2021 - 18:08
23 yıldır Bioware çatısı altında görev yapan ve aynı zamanda Dragon Age 4 baş tasarımcısı olan Matthew Goldman firmadan ayrıldı.

Dragon Age 4 baş tasarımcısı Matthew Goldman firmadan ayrıldı. 23 yıl boyunca Bioware'da çalışan Goldman'in ayrılığı, patron Gary Mckay'in çalışanlara gönderdiği e-posta da belirtildi.  Mesajda şu ifadelere yer verildi:

" Herkese merhaba, umarım iyisinizdir. Bu mesajı, Matt Goldman'in Bioware'dan ayrıldığını haber vermek için yazıyorum.  Medeni bir şekilde yollarımızı ayırmak konusunda anlaştık ve bugün kendisinin firmadaki son günü."

Dragon Age 4 baş tasarımcısı Matthew Goldman Bioware'dan ayrıldı

Mckay'in mesajının devamında şu ifadeler yer aldı:

" Matt'in ayrılığının sizi, ve Dragon Age 4'ün gelişim sürecini etkileyeceğinin farkındayız. Ancak kaliteli bir Dragon Age oyunu yapma hedefimizde bir sapma olmadığı ve Bioware standartlarına yakışmayan bir oyun yayınlamayacağımız konusunda emin olmanızı istiyoruz."

Dragon Age 4 baş tasarımcısı

Goldman'in firmadan ayrılma nedeni açıklanmadı ancak Dragon Age 4'ü "muhteşem" bir durumda arkasında bıraktığı belirtiliyor. Goldman, 1998 yılında katıldığı Bioware'da Baldur's Gate, Neverwinter Nights ve Dragon Age serilerinin sanat ekiplerinde yer aldı.

 2017 yılındaysa Kreatif Yönetmenlik rolünü Mike Laidlaw'dan devraldı. Firmanın son dönemde hayal kırıklığı yaratan Anthem'in yönetmeni de 10 yılın ardından Bioware'dan ayrılmıştı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 02:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 19:52
Si it begins again...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 19:04
Nerede o mass effect ler nerede o dragon age
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Age 4 baş tasarımcısı Bioware'dan ayrıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×