Dragon Age Legends duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 11:55
Efsaneler asla ölmez
EA Games, Facebook için geliştirilen yeni oyunu Dragon Age Legends'ı duyurdu. Bu site üzerinden oynanabilecek olan yapım, heyecanlı ve zorlu görevler barındıracak. Ayrıca Dragon Age II ile de bazı bağları bulunacak. Ocak ayında da bir betanın başlatılması planlanıyor. Siz de yerinizi almak istiyorsanız, buraya giderek kayıt olabilirsiniz.

Dragon Age Legends duyuruldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Age Legends duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×