Dragon Quest Builders 2 duyuruldu

Dragon Quest Builders 2 duyuruldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 7.08.2017 - 11:26
Sevilen J-RPG Dragon Quest'in yeni oyunu Dragon Quest Builders 2 duyuruldu.
Sevilen J-RPG serisi Dragon Quest'in hayranlarını şaşırtan oyunu, Dragon Quest Builders'ın devam oyunu geliyor. Square Enix, hafta sonu gerçekleştirmiş olduğu özel bir yayın ile yeni oyunu Dragon Quest Builders 2'yi duyurdu. Dragon Quest Builders'a sequal olarak yapılacak olan oyun, PlayStation 4 ve Nintendo Switch için çıkış yapacak. RPGSite'ın haberine göre de Dragon Quest Builders 2, daha şık ve zengin bir yapıya sahip olacak.

Oyunu daha ileriye taşımaya kararlı olan Square Enix, Dragon Quest Builders 2 ile birlikte co-op modunu da oyuna ekleyecek. Bir arkadaşınızla maceraya katılabilir ve kendi çevrenizi inşa edebileceksiniz. Square Enix tarafından gerçekleştirilen yayını aşağıdan izleyebilirisiniz.


Oyunun Batı'da çıkışı duyurulmamuş olsa da Dragon Quest Builders'ın ilk oyunu PS4 için geçtiğimiz senenin Ekim ayında çıkmıştı. İlk oyunu PS Vita'ya çıkaran Square Enix, bu sefer Nintendo Switch'e şans verecek. Bu da PlayStation 4 ve Nintendo Switch arasındaki ilk crossplay oyun yapıyor. Oyunun Xbox One sürümü açıklanmamış olsa da gelmesi muhtemel.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 02:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2017 22:58
The Legend Of Zelda Çakması gibi birşeye benziyor bence.
Naru61
Naru61 3.03.2018 03:23
Hiç alakası olmayan bir benzetme bu nedir arkadaş çekil burdan yorum yapman bile saygısızlık ve bilgisizlik bom boş konuşmuş.Bu yorumlar denetlenmiyor mu yaa
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.08.2017 11:54
İlk oyun çok kotuydu
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×