Dragon Quest XII: The Flames of Fate duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.05.2021 - 16:08
Square Enix serinin 35. yılına özel olarak yaptığı özel sunumda köklü oyun serisinin yeni oyunu Dragon Quest XII: The Flames of Fate duyurusuna imza attı.

Dragon Quest XII: The Flames of Fate seri için yapılan özel sunumda duyuruldu. İlk olarak bundan tam 35 yıl önce, 27 Mayıs 1986 tarihinde piyasaya çıkan ilk oyununun ardından hem ana seri hem de yan oyunlar ile birlikte Dragon Quest markasının oyun dünyasının en köklü serilerinden biri haline geldiğini söyleyebiliriz. Serinin bu 35. yıl dönümünü özel bir etkinlik ile kutlayan Square Enix ise bir dizi yeni duyuruya imza attı.

Dragon Quest XII: The Flames of Fate daha karanlık olacak

Bu duyurulardan ilki serinin yeni ana oyunu Dragon Quest XII: The Flames of Fate oldu. Çok daha karanlık ve yetişkinlere yönelik bir yapıya bürüneceği söylenen oyun için kısa bir teaser video da yayınlandı. Bu teaser videosunda oyuna da adını veren alevler dışında sadece oyunun logosu gözüküyor. Oyun ile ilgili en sevindirici nokta ise batıdaki oyuncuların da fazla beklemeyecek olması. Yapılan açıklamaya göre Dragon Quest XII: The Flames of Fate, tüm dünyada aynı dönemde piyasaya çıkacak. Serinin son oyunu Dragon Quest XI, Japonya'da Temmuz 2017'de çıkmış batıya ise Eylül 2018'de gelmişti.

Bu duyuru dışında şimdilik sadece Japonya pazarına özel olacağı belirtilen Dragon Quest III HD-2D Remake duyurusu da yapıldı. Her iki oyunla ilgili daha fazla ayrıntıya ise E3 2021 fuarında ulaşabileceğiz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 15:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.05.2021 17:45
Kendi karakterimizi yaratma özelliği var ise sıcak bakabilirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 20:55
Yeeeey gene boncuk kesecez desene
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 17:09
Sadece PS5 e gelecekse sorun değil.batıya gelene kadar hatta daha da sonrasına anca makine bulur alabiliriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dragon Quest XII: The Flames of Fate duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×