Driveclub'ın yaratıcısı ve Witcher'ın baş tasarımcısı arasındaki garip mo-cap seks yazışması

Emin Çıtak
Emin Çıtak 7.05.2015 - 11:41
"Witcher 3'ün seks sahnelerinde hem kadını hem de erkeği sen mi oynadın?"
Witcher serisi kitabından gelen doğası gereği, cinselliği belli bir oranda kullanan bir oyun serisi. Yani artık bunu bilmeyen, duymayan kalmamıştır. Özellikle ikinci oyunun tanıtımında ve reklamlarında cinsellik inanılmaz vurgulanmıştı. Hatta Triss Playboy’a kapak güzeli bile olmuştu.

Serinin yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt hakkında bugüne kadar çok şey duyduk, çok şey gördük. Mo-cap haberi dışında hiçbir şekilde oyundaki cinsel içeriğin açık edilmediğini fark ettiniz mi? Witcher 3’ün tanıtımında cinsellik bu sefer hiçbir rol oynamıyor. Yine de bazen böyle tuhaf durumlar oluşabiliyor.

Driveclub'ın yaratıcısı ve Witcher'ın baş tasarımcısı arasındaki garip mo-cap seks yazışması
CD Projekt geliştirici takımı arasındaki bir şaka, Driveclub’ın başındaki isim olan Paul Rustchynsky tarafından gün yüzüne çıkarıldı. Ekip içindeki bir şakaya göre, oyunun baş tasarımcısı Damien Monnier mo-cap sahnelerde başrolü oynamıştı. Hatta ikinci başrol de yine onunda. Yani hem kadın hem de erkeği o oynamıştı. Teknik olarak imkansız olan bu şaka, Driveclub’ın yaratıcısı Paul Rustchynsky’nin de araya girmesiyle bir anda ortaya çıktı.

Rustchynsky attığı tweet aynen şu şekilde:

“Witcher 3’ün sex sahnelerinin mo-cap çekimlerinde, hem erkek hem de kadın kısımlarını senin oynadığın yönünde bir söylenti duydum. Doğru mu?”

Damien Monnier ise şöyle karşılık verdi:

“Mit avlandı.”


Ardından şaka biraz daha büyüdü ve hayranlar da işin içine karıştı. Maalesef bu görselleri biraz küçük düşürücü ve müstehcen oldukları için burada yayınlamıyoruz.

Yine de fena şakaymış…
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 21:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Driveclub'ın yaratıcısı ve Witcher'ın baş tasarımcısı arasındaki garip mo-cap seks yazışması

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×