Driver 3'ü hatırlayalım

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Driver 3'ü hatırlayalım
Driver 3'ün PC için çıkacağı, 2002 yılında açıklanmıştı. Konsol versiyonları piyasalara sürüldü ama PC'den henüz ses yoktu. Geçtiğimiz gün Atari'nin yaptığı açıklama ile, oyunun Mart 2005'te piyasalarda olacağı belirtildi. Geçmiş oyunlarda olduğu gibi, burada da Tanner'ı kontrol ediyoruz. Geçtiği yerler de Miami, Nice ve İstanbul. Driver 3'ün PC versiyonu, oldukça gelişmiş grafiklere sahip olarak karşımıza çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Driver 3'ü hatırlayalım

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×