Driver San Francisco'nun resmi kutu tasarımı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.09.2010 - 01:05
Yallah şofer yallah
Ubisoft Reflections tarafından geliştirilen aksiyon, yarış oyunu Driver San Francisco'nun resmi kutu tasarımı yayımlandı. PC, PS3, Wii ve X360 platformları için geliştirilen oyun, aslında bu yıl sonunda çıkacaktı, ancak 2011 yılına ertelendi. Bugüne kadar dünya çapında 14 milyon satan Driver serisi, bakalım bu yeni üyesiyle neler yapacak?

Driver San Francisco'nun resmi kutu tasarımı
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Driver San Francisco'nun resmi kutu tasarımı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×