Duke Nukem Forever'ın çıkış tarihi ve platformları!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 6.09.2010 - 17:21
Nihayet, nihayet, nihayet!
Nihayet demekten alamıyorum kendimi. Dile kolay, neredeyse 13 yıl. 3D Realms, Duke ile fırtınalar estirdiği dönemde duyurmuştu Forever'ı. Yıl 97'ydi ve o yıldan bu yana Duke için inanılmaz, şaşılası ve benzeri görülmeyen gelişmeler yaşanmıştı. Detaylarını bir makale hazırlayarak da sizlere sunmuştuk.

Duke Nukem Forever'ın çıkış tarihi ve platformları!
Gelelim bugüne. Evet, nihayet Duke Nukem Forever'ın akibeti belli oldu.  3D Realms ve Take Two arasında yaşanan anlaşmazlıklar, verilen sözlerin tutulmaması vb. durumlar, Duke'in iptal edilmesine yol açacak deniyordu, ancak bir yandan da Duke'ü Gearbox'un sahiplendiği iddia ediliyordu.

Gearbox, doğrulamayı yaptı. İlk etapta PC için geliştirilen Duke Nukem Forever, PS3 ve X360 platformları için de geliyor, hem de eş zamanlı olarak.

Çıkış tarihi olarak da şimdilik 2011 yılı verilmiş. İnanın, bu oyunu oynayacağız ve çok da güzel olacak!

Ekleme:

Yeni gelen bilgiye göre oyunda Multiplayer modlar da olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Duke Nukem Forever'ın çıkış tarihi ve platformları!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×