Dungeons & Dragons Daggerdale, Fighter videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.04.2011 - 09:16
Her eline kılıç alan iskelet keser oldu
Dungeons & Dragons Daggerdale, indirilebilir bir fantastik RPG oyunu. Oyun bu bahar çıkacak eğer bahar gelebilirse (hala donuyoruz!). Bedlam adlı geliştirici firma tarafından yapılan oyunun dağıtımcılığını da Atari yapıyor.

Kıyasıya bir dövüş hakkında olan oyunun videosu da yayımlandı. Yeni videoda oyundaki karakterlerden bir tanesi olan savaşçının yeteneklerini görüyoruz. Yetenekli karakterimiz bir yandan rakiplerini birer birer alt ediyor.Diğer sınıfları da yakında görmemiz muhtemeldir.

İyi seyirler.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dungeons & Dragons Daggerdale, Fighter videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×