Dunkirk benim en çok zorlandığım film oldu

Dunkirk benim en çok zorlandığım film oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 3.01.2018 - 15:59
Ünlü besteciden çarpıcı açıklamalar geldi.

Dunkirk ile birlikte İkinci Dünya Savaşı'nın az bilinen bir hikayesini beyaz perdeye taşıyan Christopher Nolan, filmden sonra güzel övgüler toplamıştı. Christopher Nolan ile birlikte çalışan ünlü besteci Hans Zimmer ise film hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Zimmer, Dunkirk için kariyerinde en zorlandığı iş olduğunu söyledi.

60 yaşındaki Alman besteci, film hakkında ayrıca "Bir gerilim sistemi halini alan yaklaşık 100 dakikalık demo hazırladım. Benzer sorunlarla karşılaşınca ve 24 saat boyunca uyumadım. Bazı zamanlar işin kolayına kaçmak istiyordum, eve gidip bir parça yemek yiyip uyumak ve tüm gece bunun hakkında rüya görmek istiyordum. Ancak Nolan bu kolay yolu seçmeme hiç müsaade etmedi." söyleminde bulundu.

Dunkirk'ün yapım aşaması, Hans Zimmer için zorlu geçmiş

Christopher Nolan'ın devamlı kendine yeni fikirler verdiğini ve çok yardımcı olduğunu vurgulayan Hans Zimmer, ünlü yönetmen ile kedi ve köpek gibi kavga ettikleri zamanların da olduğunu söyledi. Dört Grammy ödülü, Classical BRIT ödülü, 2 Altın Küre ödülü ve bir de Oscar ödülüne sahip olan Hans Zimmer, son olarak Christopher Nolan ile iyi arkadaş olduklarını açıklamalarının sonuna ekledi.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 22:42
Helal olsun filmi izlerken o gerginlik bize de geçti demek ki kendi yaşadığını bize aktarmış :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 20:00
sessiz sinema bildiğin bu film garip bi yapım olmuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 19:09
Haklarıdır, sonuna kadar da alın teridir..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 18:34
Geçen Tina ile beraber verdikleri konserlerini izledim ve orada bulunmadığıma pişman olduğum, bir etkinlik daha yazıldı haneme. Hemen ardından Tina ya twitter üzerinden, çellon olayım parçala beni seni küçük çinli yazarak övgülerde bulundum. But I'm married yazmasın mı? İşte o an yıkıldım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×