Dying Light, Oculus Rift'e tam destek sağlayacak

Emin Çıtak
Emin Çıtak 4.12.2014 - 10:13
Oyunun yapısını düşününce, kulağa muhteşem bir fikir gibi geliyor
Dying Light geliştiricisi TechLand oyunun çıkışıyla beraber Oculus Rift'e tam destek vermeyi amaçlıyor.
Ocak ayında piyasaya sunulacak olan oyun, en başta Oculus Rift için hazır olmayabilir (doğal olarak). Ama daha en baştan Oculus'un kullanımına olanak sağlaması isteniyor.

"Oyunumuzu çıkıştan sonra da sürekli desteklemek istiyoruz. Çıkış günüde her şeyin eksiksiz olmasını isitiyoruz." diyen Binkowski bir yandan da günümüzün kanayan yarası çıkış günü sorunlarına parmak basıyor.

"Biz bu sistemi oyunumuza getirmek istiyoruz çünkü Dying Light böyle bir sistem için çok elverişli. Halen bazı teknik zorluklarla uğraşıyoruz, fakat bunları aşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Biz oyuncuların Dying Light'ı bu şekilde tecrübe etmelerini gerçekten çok istiyoruz."

Baş tarasımcı Maciej Binkowski aynı zamanda VR sisteminin sadece Oculus Rift'e özel olmayacağının da altını çiziyor. Yani Project Morpheus için de açık bir kapı bırakmayı ihmal etmiyor.

Dying Light, Oculus Rift'e tam destek sağlayacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 17:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dying Light, Oculus Rift'e tam destek sağlayacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×