Dynasty Warriors 9 için yeni bir video daha yayınladı

Dynasty Warriors 9 için yeni bir video daha yayınladı

Furkan Güler
Furkan Güler 20.01.2018 - 04:33
Fragmanlara doyamadık.

Dynasty Warriors 9 sayesinde serinin oyuncuya sunduklarını oldukça geliştirdiğini belirten Tecmo Koei ekibi, yeni oyunda oyuncuları kendilerine hayran bırakabilir. Oldukça büyük bir açık dünya ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanan Tecmo Koei, beklenen oyun için yeni bir video daha yayınladı. Serinin diğer oyunlarının aksine oyuna avlanma, avlanarak eşya güçlendirme ve ev yapma gibi öğeler ekleyen geliştiricilerin bizlere daha ne gibi sürprizler hazırladığını merak ediyorum. Ev dekorasyonu hakkında detaylı olarak bilgi vermekten kaçınan geliştiriciler, bakalım oyunun bu yönünü nasıl ayarladı? Seriye yeni yüzler de ekleyen Koei Tecmo, artık her karakterin kendi hikaye sonu olacağını söyledi. Hatırlayacağınız üzere diğer oyunlarda oyunu bitirdiğimizde bağlı olduğumuz ülkenin sonunu görüyorduk.

Dynasty Warriors 9 yine yeni bir video daha yayınlandı

Üç büyük krallığın savaşını anlatacak olan yeni oyunun senaryosunda söylenenlere göre Çin'e barış getirmeye çalışacağız. Yan görevler anlamında da yenilikler getiren yeni oyun, 13 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Ayrıca daha detaylı RYO öğeleri de içerecek olan Dynasty Warriors 9, bizi yine orduların arasına dalmaya davet ediyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 10:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2018 17:54
yalnız video nerede:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×