Dynasty Warriors 9'dan yeni fragman geldi

Dynasty Warriors 9'dan yeni fragman geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 19.09.2017 - 15:16
500 kişiye saldırdım...
Japon oyun geliştiricisi Koei Techmo tarafından geliştirilen ve yüzlerce kişiye tekme tokat dalmalı aksiyon serisi Dynasty Warriors, 9. oyunu ile birkez daha oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Eski oyunlardan farklı bir yol izleyerek daha gelişmiş bir savaş sistemi ve daha fazla RPG elementi içerecek olan yapım, yine bizleri yüzlerce düşmanın arasına atıp ortalığın tozunu dumanına kattıracak.

Şimdiye kadar geliştirilmiş en detaylı ve geniş içerikli Dynasty Warriors oyunu olma iddiası ile karşımıza çıkacak yapım, bire karşı binler konseptini yeni nesil ile birleştirip karşımıza getirecek. Çin hanedanlarının feodal dünyasında birçok farklı kahramanı kontrolümüze sunacak olan Dynasty Warriors 9, dinamik gece gündüz döngüsü, farklı iklimler ve birbirinden farklı bölge konseptlerini oyunculara sunacak.

2018 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen Dynasty Warriors 9'un yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 09:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×