E3 2018 fuarında neler var? E3 2018 Fuar Değerlendirmesi

Furkan Güler
Furkan Güler 15.06.2018 - 00:54
Fuarda nelerle karşılaştık?

Oyuncuların bayramı olan E3 2018 fuarının ilk gününü, fuar alanında bulunan editörlerimiz Murat Oktay ve Ersin Kılıç değerlendirdi. Oldukça dolu dolu geçen sunumlardan ve birçok oyun duyurusundan sonra E3 2018 fuarı nihayet kapılarını oyunculara açtı. Biz de Merlin'in Kazanı olarak fuarda birçok güzide yapımı deneme şansına eriştik. Deneme şansı bulduğumuz oyunların videolarını ayrı ayrı olarak kanalımızda bulabilirsiniz.

E3 2018 fuarında neler var?

Tabi oyunları değerlendirdiğimiz bu video içerisinde, oyunlar dışında fuar alanında gördüğümüz ilginç detayları da sizlerle paylaşmak istedik. Bu videomuzda da fuarın ilk gününden aklımızda kalanları paylaşıyoruz. Peki sizde fuar haricinde sunumların performansları nasıldı? Sony tarafında gösterilen The Last of Us: Part 2, Spider Man, Ghost of Tsushima, Death Stranding ve Microsoft tarafında gösterilen Gears 5 ve yeni Halo oyunları E3 2018'e damgasını vurdu.

Her sene Los Angeles'ta düzenlenen bu fuar sonucunda denediğimiz oyunlar hakkında fikirlerimizi aktardığımız videoları izlemeyi unutmayın. Merakla beklenen Spider man, Anthem ve Battlefield 5 oyunlarının ne gibi detaylar içerdiğini merak ediyorsanız, diğer videolarımıza bakabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 06:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
E3 2018'de nelerle karşılaştık? E3 2018 Fuar Değerlendirmesi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×