eFootball 2024 duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.09.2023 - 16:16
Ücretsiz oynanabilen platform, geliştirilmiş oyun deneyimi, ekip bilgileri ve Lionel Messi'nin global elçi olduğu eFootball 2024 duyuruldu.

Konami, eFootball'da yeni bir yılın başladığını duyurdu. eFootball 2024 oyunculara kapılarını açarken her türlü yetenek ve deneyime sahip kullanıcının keyif alabileceği bir dizi güncelleme ve eklemeyi de beraberinde getiriyor

eFootball 2024 geliyor

KONAMI, Manchester United FC, FC Bayern München, Internazionale Milano, AC Milan, Arsenal FC ve FC Barcelona gibi futbolun en ikonik takımlarından bazılarını içeren partner kulüp listesini koruyor. Ayrıca şirketin yakın zamanda uzun süreli iş birliğini yenilediği kulüplerden olan FC Barcelona da listede yer alan önemli isimlerden.

Dünya futbolunun en büyük transfer haberlerinin bazılarına sahne olan bu takımlar ve çok daha fazlası, oyun içindeki formalarını, stadyumlarını ve kadrolarını yeni futbol sezonuyla örtüşecek şekilde güncelleyecek. Ayrıca, "eFootball™", oyunseverlerin Allianz Arena, Spotify Camp Nou, San Siro ve Stadio Olimpico gibi efsanevi stadyumlarda top koşturabilecekleri tek futbol oyunu olmaya devam ediyor.

Yeni oynanış mekanikleri

"eFootball™ 2024", oynanışa yapılan bir dizi güncelleme içermekte. Mevcut kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayanarak, KONAMI, "eFootball™"ün sunduğu sürükleyiciliği ve gerçekçiliği daha da artırmak adına oyuna bir dizi değişiklik getirdi. Oyundaki başlıca değişimler, top sürme ve savunma etrafında odaklanıyor. İyileştirilmiş kontrol tepkileri, kullanıcıların profesyonel futbolun üst seviyelerinde alınan anlık kararları taklit etmelerine olanak tanırken topu daha yakından kontrol etmelerine ve yoğun durumlarda bile top sürmelerine olanak tanımakta.

eFootball 2024

Bireysel yeteneklerin doğruluğunun artırılması, kullanıcıların takımlarını ve taktik modellerini üstün bir seviyede koordine etmelerini ve sanal sahada daha fazla gol pozisyonu yaratmalarını destekliyor.

‘Booster’lar, “eFootball™” a yeni eklenen bir özellik olup kullanıcılara favori oyuncularının özelliklerini daha da artırma yeteneği sağlar. ‘Booster’lar, oyuncuların normal parametrelerin ötesinde performans göstermelerine (99 üst sınır) olanak tanır, bu da kullanıcıların 'Rüya Takım'larında yer alan çeşitli oyuncuların bireysel yeteneklerini ve özelliklerini arttırabilmelerine olanak tanır. Oyunda oyuncu özel, tüm takımı etkileyen ve belirli kriterleri karşılayan oyuncuları seçerek ortaya çıkan türler de dahil olmak üzere çeşitli türlerde booster’lar bulabileceksiniz. Bu özellik, kullanıcıların takımlarını daha fazla özgürlük, çeşitlilik ve keyifle oluşturmalarını sağlayacak. 

Lionel Messi, Global Elçiliğine devam ediyor

KONAMI, Lionel Messi ile olan iş birliğinin devam ettiğini duyurmaktan da gurur duyuyor. Arjantin efsanesi, dünya genelinde "eFootball™" özelinde birçok ticari ve oyun içi kampanyanın yüzü olmaya devam ederken aynı zamanda oyunun kapak yıldızı olmayı da sürdürüyor.

Messi ayrıca PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Windows platformlarında satın alınabilen yeni 'eFootball™ 2024: Leo Messi Edition'ın yanı sıra mobil ve Steam® için 'Premium Elçi Paketi: Leo Messi'ye de adını vermekte.

Bu sürümde, kullanıcılar sadece "eFootball™"ı indirmekle kalmayacaklar, aynı zamanda yeni 'booster' özelliği ile donatılmış özel bir Messi Epik kartı, önceki takım arkadaşlarından oluşan 10'arlı bir vurgu oyuncu seti, 11 adet 4.000 EXP seti ve 300 eFootball™ Coins içeren bir dizi özel içerik de alacaklar.

eFootball 2024

 ‘Başlangıç Kampanyası’ ile bir adım öne geçin

İster yeni bir kullanıcı olun ister KONAMI futbol oyunlarında deneyimli olun, tüm seviyelerdeki oyuncular, yeni 'Başlangıç Kampanyası’yla kendilerini bekleyen çeşitli ödüllerin tadını çıkarabilir. Kullanıcılar, Giriş Bonusları serisi aracılığıyla 4 'Şans Anlaşması', 360.000 GP, 60.000 EXP ve 120 eFootball™ Coins kazanabilirler.

Ayrıca, kampanya başarıları aracılığıyla kullanıcılar 400.000 GP, 120.000 EXP, 100 eFootball™ Coins ve 4 Yetenek Eğitim Programı elde etme şansına sahip!

Tüm bu oyun içi öğeler, herhangi bir kullanıcının kendi oynama tarzına ve felsefesiyle örtüşen Rüya Takımlarını oluşturması için biçilmiş kaftan.

“eFootball™ 2024” kullanıcılarına sevdikleri sporun en iyi deneyimini ve simülasyonunu sunmak için sürekli olarak gelişmeye devam edecek.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2023 23:48
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.09.2023 09:20
Güzelim seriyi mahvettiler hâlbuki oyunun sorunları belli başlı aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek yazık..
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2023 20:07
konami acilen futbol oyunu yapmayı acilen bırakmalı
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2023 13:05
Fizik icin tek yapacaklari pes6, pes 2009 ya da pes2013 oyunlarini harmanlamak ve sunmak. O topa vurus fizigi ne oyle engelli gibi sut cekiyorlar.
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2023 09:32
pes 21 de offline ile devam
Kalan Karakter: 300 Gönder
okthai
okthai 7.09.2023 17:15
grafikler fena değil de fizik tırt gibi.
Kalan Karakter: 300 Gönder
eFootball 2024
İlginizi Çekebilir