EA Sports FIFA Online 4 erken erişim tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.07.2021 - 12:34
101XP bu sonbaharda Türk oyuncular için erişilebilir olacak EA Sports FIFA Online 4 için önemli tarihleri duyurdu.

EA Sports FIFA Online 4 Erken Erişim Günleri 28 Ağustos'ta başlayacak ve oyuncular ilk kez oyuna giriş yapabilecekler. 27 Ağustos’a kadar resmi web sitesi fo4tr.101xp.com web sitesi üzerinden kayıt yaptırmış olan oyuncular bütün modlara ve sınıflara erken erişim sağlamanın yanı sıra sayısız ödülün sahibi olacaklar.

EA Sports FIFA Online 4 erken erişim günleri sırada

Türkiye için adapte edilmiş ve tamamen Türkçe’ye çevrilmiş oyun, resmi websitesi  fo4tr.101xp.com üzerinden ücretsiz oynamak için indirilebilecek.(Oyun içi satın alımlar içerir.) Türkiye’de bulunan fiziksel serverlar, üst düzey optimizasyon ve kullanışlı PC kontrolleri ile maksimum sayıda oyuncuya stabil ve rahat bir oynanış sağlayacak.

EA Sports FIFA Online 4 erken erişim tarihi açıklandı

FIFA Online 4 oynamanın ücretsiz olmasının yanısıra, oyuncular istedikleri takdirde takımlarını geliştirmek için çeşitli öğeleri satın alabilecekler. Şu an özel bir oranla indirimde olan ve üst seviye futbolcularla beraber, 1 hafta boyunca VIP ve milyonlarca oyun için BP içeren Özel Kulüp Paketleri, erken erişim günlerine kadar satışta olacak. 

“Daha Fazla Kayıt, Açılışta Daha Fazla Ödül” etkinliği sayesinde, kayıt olan her kullanıcı, toplam kayıtlı kullanıcı sayısına göre genişleyen ödül havuzuna katkıda bulunacak ve tamamlanacak görevlerle toplam kayıt olan oyuncu sayısına göre ödüller kazanacaklar.Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. “Arkadaşını Davet Et” sistemi sayesinde oyuncular lansman öncesinde dahi birbirleriyle iletişim içerisinde olabilecek ve birbirlerine oyun içi kaynak kazandırabilecekler. Oyuncular, davet etmiş oldukları 5 farklı oyuncuya kadar ödül kazanabilecekler.

EA SPORTS FIFA Online 4 Electronic Arts tarafından PC için geliştirilen oynaması ücretsiz bir çok oyunculu oyundur.

EA Sports FIFA Online 4 erken erişim tarihi açıklandı

EA SPORTS FIFA Online 4 Türkiye Süper Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi dâhil 30’dan fazla uluslararası ligde yer alan 600’den fazla takım ve 17.000’in üzerinde oyuncunun lisansına sahiptir. Oyunda Türkçe maç anlatımının yanısıra, Türk oyuncular için özenle seçilmiş Türkçe şarkılar da olacaktır.

Oyunun çıkışı hakkında daha fazla bilgi Instagram, Facebook ve YouTube üzerinden paylaşılmaktadır. FIFA Online 4’ü sosyal medyada takip ederek, gelecek güncellemeler hakkında bilgiyi ilk öğrenenlerden olabilirsiniz ve eğer daha da fazla merak ediyorsanız resmi Discord serverina katılabilirsiniz.

EA Sports FIFA Online 4 erken erişim tarihi açıklandı

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 02:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 22:39
Ps 5 için değil sanırım
MK Okuru
MK Okuru 28.08.2021 13:11
pc ye özel bir oyun ps 4 5 e yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
EA Sports FIFA Online 4 erken erişim tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×