Efsaneye yer açın: Yeni Slam Dunk anime filmi duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.01.2021 - 14:31
Spor tarzındaki manga ve anime denince akla ilk gelen serilerden biri olan Slam Dunk için yeni bir anime filmi yapıldığı duyuruldu.

Slam Dunk şimdiye kadar yapılan spor odaklı manga ve animeler arasında oldukça özel bir yere sahip. İlk olarak Ekim 1990'da başlayan mangası Haziran 1996'ya kadar sürmüş ve anime serisi ile birlikte büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştı. Ekim 1993'te başlayan animesi ise manga ile birlikte 1996 yılında sona ermişti. Açıkçası benim de en sevdiğim animelerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Yeni Slam Dunk anime filmi duyuruldu

İşte büyük bir hayran kitlesine sahip olan Slam Dunk serisi için yeni bir anime filmi duyuruldu. Çoğu popüler anime gibi Live Action uyarlamasından kaçınan Slam Dunk, tamamen animasyon olan yeni bir film ile karşımıza çıkacak. Anime filminin duyurusu serinin de mangakası olan Takehiko Inoue tarafından yapıldı. Inoue Slam Dunk logosu ile birlikte Twitter hesabından yaptığı açıklama ile filmin duyurusunu da gerçekleştirmiş oldu. Japonya'nın önde gelen dergilerinden biri olan Famitsu, yeni filmin de orjinal seride olduğu gibi Toei Animation ekibi tarafından yapılacağını belirtmiş. Filmin yayın tarihi ve hikayenin neresine odaklanacağı ise henüz belli değil.

Slam Dunk lise basketbol takımına ve Hanamichi Sakuragi isimli bir karaktere odaklanan bir seri. Kavgacı olduğu kadar neşeli bir ti olan hanamichi, sırf sevdiği kızı etkilemek uğruna aslında hiç anlamadığı basketbol hayatına girmeye karar verir. Sonrasında ise gerçekten komik ve bir o kadar da eğlenceli bir süreç başlatmış olur. Eğer orjinal seriyi izlemediyseniz ve anime izlemekten keyif alıyorsanız bu 101 bölümlük seriyi izlemenizi de tavsiye ediyorum.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.01.2021 00:06
İnne gozüne goto karate kamil, inne gozine gotoğo.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 18:30
basketto mannn
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.01.2021 17:22
- Hanamichi : Tega subetta...
- Agai : Usotke kora. Omae no tameni yattandazo.
- Hanamichi : Hiya. Tega subettandayo...
Kalan Karakter : 300 Gönder
mjromeo
mjromeo 7.01.2021 23:44
ribaundları kontrol eden maçı kontrol eder
Kalan Karakter : 300 Gönder
burak_55
burak_55 7.01.2021 17:03
Hanamiçhi denince hımhımhımhımhımhımhımhım gözümün önünden geçiyor.

------------------------------

chu churururu churu daridari da
churururu dari dari dari da
Kalan Karakter : 300 Gönder
Efsaneye yer açın: Yeni Slam Dunk anime filmi duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×