Eidos Montreal'in hangi oyun üzerinde çalıştığı merak konusu oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.05.2018 - 10:33
Eidos Montreal'in yeni oyunu ne olacak

Eidos Montreal'in iki önemli proje üzerinde çalıştığı biliniyor. Bunlardan biri hiç şüphesiz, Shadow of The Tomb Raider ve diğeri de hala gizemini koruyan Avenger Project adı verilen oyun. Firmanın tepe yöneticilerinden olan David Anfossi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile Deus Ex serisinin henüz ölmediğine yönelik açıklamalar yapmıştı. Gizli tutulan bu üçüncü proje'nin Deus Ex olup olmadığı merak konusu.

Yeni Deus Ex oyunu hakkında Eidos firması ne düşünüyor?

Eidos Motnreal sır gibi sakladığı yeni bir oyun üzerinde çalışıyor

Eidos Montreal'in Crystal Dynamics ile birlikte Shadow of The Tomb Raider'ı geliştirdiği biliniyor. Geçtiğimiz günlerde bir röportaj veren firmanın tepe yöneticisi, David Anfossi, "Elimizde, Crystal Dynamics ile birlikte geliştirdiğimiz Shadow of The Tomb Raider ve The Avengers projelerinin yanı sıra üçüncü bir oyun daha var. Bence bu kadarı şimdilik yeterli." diyerek üçüncü bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bu üçüncü oyun ve Avengers projeleri merak konusu. Bakalım önümüzdeki E3 sunumunda Eidos, bu oyunların ne olduğunu açıklayacak mı.


Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 12:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2018 10:37
Bunlar square enix ile beraber bi Avengers oyunu duyurmuşlardı. Noldu o oyun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 16:44
Bu Total Overdose reisin yapımcısı değil mi ? Yoksa benim gözlerim mi dumanlı görüyor ? Eğer öyleyse Total Overdose 2 ne olurdu beh
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 11:19
Keske o eski gunlere geri donup bize bir Commandos verseler ne guzel olurdu...
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 11:46
içimi okudun dostum internet cafelerde az oynamazdık commandosu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vorador
Vorador 15.05.2018 11:14
Legacy of Kain i bekliyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Eidos Montreal'in yeni bir oyun üzerinde çalıştığı açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×