Elder Scrolls Online: Blackwood ile Oblivion'a geri dönüyoruz

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.06.2021 - 02:10
TES IV: Oblivion hayranlarının tanıyacağı ikonik mekânlarla birlikte Elder Scrolls Online: Blackwood genişleme paketi PC platformu için çıktı.

Elder Scrolls Online: Blackwood ZeniMax ve Bethesda'nın geçtiğiniz aylarda duyurulan Gates of Oblivion destanının baş rolünde yer alacak ve oyuncuları Oblivion'a götürecek. Bu yeni genişleme dolu dolu geliyor ve oyuncular için yeni hikayelerin kapısını açıyor. Blackwood yeni bir bölge, 30 saatlik yeni hikaye içeriği, yeni yoldaşlar sistemi ve daha pek çok şey sunulacak. Firmanın bu genişleme paketinin çıkışıyla alakalı yayınladığı yeni bilgiler şu şekilde;

The Elder Scrolls Online: Oblivion kapıları açılıyor

Bugün ESO efsanesinin yepyeni bölümünü yayınlamanın heyecanını yaşıyoruz; The Elder Scrolls Online: Blackwood tüm PC/MAC ve Stadia oyuncuları için şimdi oynanabilir. Bu bölüm, The Elder Scrolls IV: Oblivion hayranlarının tanıyacağı ikonik mekânlarla birlikte göz alıcı yeni Blackwood bölgesinde keşfedilmeyi bekleyen 30 saatin üzerinde hikâye içeriği sunuyor. The Elder Scrolls Online: Blackwood 8 Haziran'da Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4'te çıkacak

Yıl boyunca devam edecek Oblivion Kapıları ana hikâyemizin bir parçası olarak, Blackwood Bölümü'nde oyuncular, bölgeyi tüketen daedric planlarını ve gaddarca komploları açığa çıkartmak zorunda. Bu komploların Yıkımın Prensi'ne ve onun Tamriel'le ilgili ürkütücü planlarına olan bağlantısını keşfedin. Blackwood başlı başına bir hikâye olsa da içindeki olaylar 2021'in ilerleyen zamanlarında sonuçlanacak olan Oblivion Kapıları macerasını da ilerletecek.  

Elder Scrolls Online: Blackwood ile Oblivion'a geri dönüyoruz

Oyuncuların ister tek başına, ister arkadaşlarıyla oynarken bir daha asla maceralarında yalnız hissetmemesi için tasarlanan yepyeni Companions (Yoldaş) Sistemi yakında gelecek. Blackwood ana hikâyesinin belirli görevleri sayesinde kilidini açacağınız iki yeni Yoldaş'tan birini seçebilirsiniz. Sonrasında bu Yoldaşların ekipmanlarını seçip yeteneklerine seviye atlatarak oynayış tarzını kendiniz belirleyebilirsiniz. Her Yoldaş'ın kendi kişiliği, sevdikleri, sevmedikleri ve eşsiz görev zincirleri var. Bir de unutmadan; yaptıklarınıza dikkat edin, çünkü eylemleriniz Yoldaş'ınızla olan uyumunuzu etkileyecek.

İşte Blackwood'a gelen heyecan verici yeni içeriklerden bazılarına kısa bir bakış:  

  • Yeni Companions (Yoldaş) Sistemi  
  • Yeni Bölge: Blackwood 
  • Rockgrove, 12 oyunculu yeni bir Trial 
  • Oblivion Portal Dünya Etkinlikleri 
  • İlave Herkese Açık Zindanlar, Görevler, World Boss'lar ve dahası... 
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2021 14:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Elder Scrolls Online: Blackwood ile Oblivion'a geri dönüyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×