Electronic Arts, E3 2019'da basın toplantısı yapmayacak

Electronic Arts, E3 2019'da basın toplantısı yapmayacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 8.03.2019 - 10:26
E3 kan mı kaybediyor.

Her sene oyun dünyasının kalbi E3 konferanslarında atıyor diyebiliriz. Oyun dünyasının en büyük firmaları E3 konferanslarında hem yatırımcıların hem de oyuncuların ilgisini çekmek için yer alıyor. Ancak E3 2019, bu sene diğer E3'lerden biraz daha farklı geçecek gibi görünüyor. E3 konferanslarının en ağır toplarından biri olan Sony, bu sene E3 2019'a katılmama kararı aldı. Bu kara büyük tartışma yaratmışken bir başka tartışılan karar da EA'den geldi. Electronic Arts da, E3 2019'da basın toplantısı yapmayacağını duyurdu. EA Play etkinliği düzenlenecek ancak, EA bir basın konferansı düzenlemeyecek.

E3 2019: EA Play ne zaman başlayacak?

Electronic Arts, EA Play'in 7-9 Haziran tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu. Ancak EA tartışılan bir kararın altına imza atarak, bu sene E3 2019'da basın toplantısı yapılmayacağını duyurdu. E3 sırasında ancak ayrı olarak düzenlenecek olan etkinlik E3'e paralel olarak yapılacak ancak firma E3'te yer alamayacak. Şirket basın toplantısı düzenlemek yerine bu yıl EA Play'de kendi canlı yayın etkinliğini gerçekleştirecek. Etkinlikte Star Wars Jedi: Fallen Order, Plants vs. Zombies yeni spor oyunları gösterilecek. Bu karar, firmaların yavaş yavaş E3'ten uzaklaşmaya başladığı anlamına mı geliyor? Yorum sizin. Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2020 04:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2019 13:49
Temmuz yazmışsınız haziran olması gerekmiyor mu
--------------------------------------------------------------
Uyarı için teşekkürler. Düzeltildi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×