1/6

Elements of War, Gold oldu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.03.2011 - 14:15
İşte sistem gereksinimleri ve ekran görüntüleri
Kalypso'nun yeni çıkartacağı RTS oyunu Elements of War nisan ayında raflara çıkmaya hazırlanıyor. Klasik silahların yanında iklim kontrollü silahların da bulunduğu oyunun gold olduğu duyuruldu. Oyun 12 Nisan'da Amerika'da satışa sunulacak.

Geniş yelpazede üretim birimlerinin bulunduğu oyunda, modern helikopter ve tanklar, geleceğin silahları, EMP saldırısı yapan araçlar, yıldırım atan uçaklarla Amerika toraklarında savaşacağız. Bunun haricinde oyunda ilerledikçe havayı kontrol eden, depremler oluşturan ve düşmanlarımızı yok etmemizi sağlayacak silahlara da ulaşacağız.

Yakın bir gelecekte geçecek olan Elements of War'ın konusu yapılan gizli bir askeri deney sonucu insanlığın hayatta kalma mücadelesi hakkında. Oyunda üç farklı taraf ile oynanabilecek.

Henüz Avrupa için çıkış tarihi belli değil.

Oyunun açıklanan resmi sitsem gereksinimleri ise şöyle:

- İşletim sistemi: Windows 7 / Vista / XP
- İşlemci: Intel Pentium 4 3 GHz, AMD Athlon 64 3000+ veya benzeri
- Bellek: Windows XP  için 1 GB, Windows Vista / 7 için 2 GB
- Boş alan: 4GB
- Ekran kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 7600 veya 256 MB ATI Radeon X1600

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×