Empire at War randevu verdi

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Empire at War randevu verdi
Lucas Arts firması, yapılan açıklamaya ile, 2006'nın ilkbahar aylarında piyasalarda olması beklenen Star Wars: Empire at War'un, 16 Şubat'tan itibaren piyasalardaki yerini alacağını belirtti.

Bir gezegene saldırmak o kadarda kolay olmayabiliyor; özellikle yörüngede bir filo nöbet tutuyorsa. Uzay savaşında da taş-kağıt-makas olayı aynen geçerli. Örneğin bombardıman filolarına karşı avcılar, avcılara karşı hafif kruvazörler, onlara karşı büyük yıldız destroyerleri... Uzar gider taktikler. Ancak bu savaşlardaki en önemli özellik Homeworld’deki gibi 3 boyutlu uzay değil de kara savaşlarındaki gibi 2 boyutlu bir uzay. Bunun oynanışı kolaylaştırmak adına yapıldığını söylüyor yapımcılar. Ayrıca bu uzayda asteroidlere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 13:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Empire at War randevu verdi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×